Zamknij
REKLAMA

Antoni Biedziuk na podium Grand Prix Polski

06:50, 18.11.2019 | mat.pras.
Skomentuj
REKLAMA

Po świetnych występach szczecineckich pingpongistów w rozgrywkach III i V ligi, doskonałe wiadomości napłynęły do nas również z Drzonkowa k/Zielonej Góry. W dniach 16-17 listopada na obiektach miejscowego WOSiR odbyły się zawody II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Uczestniczył w nich nasz tenisista Antoni Biedziuk, który reprezentuje klub z Podkarpacia „Jezioro” Tarnobrzeg.

Zanotował on bardzo dobry występ plasując się na 2 miejscu w klasie 9, zdobywając po raz drugi srebrny medal. W pierwszej fazie turnieju, w rozgrywkach grupowych pokonał kolejno Romana Ćwika (Katowice) 3:0, Piotra Niemca (Zielona Góra) 3:1 oraz Włodzimierza Komadowskiego (Lublin) 3:0 zdobywając awans do turnieju głównego. Tu w I rundzie zwyciężył Andrzeja Matląga (Bolesławiec) 3:0, w kolejnej Wiaczesława Borkowskiego (Kalisz) 3:1 co dało mu awans do strefy medalowej. W półfinale gładko pokonał byłego mistrza Polski Dariusza Ściganego (Katowice) 3:0 awansując do finału, gdzie czekał na niego kolega z drużyny Mariusz Matejek. W bratobójczej walce lepszy o 2 piłki okazał się Matejek zwyciężając w stosunku 3:2.

(mat.pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

Gość Gość

2 0

Brawo! 07:24, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

0 0

Z pełnosprawnymi niewiele już może ugrać to przeniósł się do niepełnosprawnych bo tam jeszcze coś znaczy. 17:19, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA