Zamknij

LEKKOATLETYKA. We dwójkę zdobyli aż 7 medali

18:33, 03.07.2019 | Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe
Skomentuj

W miniony weekend w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowało małżeństwo z Barwic Anna i Mariusz Kieling, w kategorii wiekowej K55 i M55. Oboje zdobyli łącznie 7 medali, ustanawiając wiele nowych rekordów życiowych.

Anna Kieling wywalczyła dwa złote  i dwa srebrne medale. Tytuły mistrzowskie zdobyła w biegu na 80 metrów przez płotki oraz w rzucie dyskiem. Natomiast drugie miejsca zajęła w biegu na 100 m. oraz na 200 m.

Mariusz Kieling zdobył trzy srebrne medale w następujących konkurencjach: w biegu na 400 metrów przez płotki oraz w chodzie sportowym na 3 km. i 5 km.