Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż kolejną nieruchomość zlokalizowaną w północno-zachodniej części miasta. Nieruchomość o powierzchni 1,43ha znajduje się pomiędzy osiedlem generalskim a małą obwodnicą (DW-172).
Działki to niezabudowany kompleks terenu o powierzchniach 0,0271 ha, 1,2935 ha i 0,1099 ha. Bliższe sąsiedztwo od zachodu stanowi działka nr 1/32, od południa osiedle domów jednorodzinnych. Teren posiada dostęp do drogi publicznej - dojazd drogą utwardzoną o nawierzchni asfaltowej.
-czytamy w dokumentacji AMW
Nieruchomości posiadają przeważnie płaską i lekko pagórkowatą charakterystykę. Granica działek przypomina trójkąt prostokątny o długiej podstawie. Nieruchomości są nieuzbrojone, jednak media są poprowadzone w przebiegającej obok drodze, co pozwala na przyszłe uzbrojenie działek. Działki, zgodnie z zapisem miejscowego planu zagospodarowania, mogą być przeznaczone pod zabudowę usługową.
AMW ogłosiła przetarg na zbycie nieruchomości, który odbędzie się na początku marca. Cena wywoławcza to 745tys. zł.
Dwugodzinna batalia o 10-milionowy kredyt.
2 godzinna batalia. Jak oni sie narobili. My bedziemy splacać latami, bo oni 2 godziny stracili na tę batalię. Chore.
krs
23:05, 2025-10-15
Ponad 500 porcji narkotyków w rękach policji
Logicznie myśląc nielat musiał sprzedać ...
...
22:41, 2025-10-15
Ulica Pileckiego częściowo zamknięta. Znamy powód
REDAKTOR MOZE SZERZEJ POWIE CO BYLO W TYCH WYBURZONYCH I ZDEWASTOWANYCH BUDYNKACH JAK POLICJA I STRAZ MIEJSKA BEZRADNIE PROBOWALI WYGONIC TOWARZYSTWO PRZYSZLO 15 OSOB O GODZINIE 3 W SRODKU NOCY WZYWALI DUCHY TO AZ MI SIE KOSZMARY SNILY JA TO WSZYSTKO WIDZIALAM Z OKNA OBOK
Dewastacja szatanist
20:49, 2025-10-15
Nowe – a jednak historyczne. Do ratusza znów wchodzimy
Szacunek i wdzięczność dla Pana Jana Orepuka!!! Niezwykła historia!!! PIĘKNA PRACA, KTÓRA BĘDZIE CIESZYĆ NASZE PRAWNUKI!
Adam
19:33, 2025-10-15
3 1
Tą i inne działki AMW można tez znaleźć na dobryadres.pl - portalu z ogłoszeniami nieruchomości.
Pozdrawiam - admin ;)