Zamknij
REKLAMA

Policja weszła do Getin Banku. Placówka zamknięta

08:47, 18.05.2019 | a.d
Skomentuj
REKLAMA

Szczecinecka placówka Getin Banku została zamknięta. To efekt działania szczecineckiej policji, do której wpłynęła informacja o możliwości popełnienia przestępstwa przez pracowników tej placówki.

-Nasz Bank zdecydował się na wypowiedzenie umowy partnerowi franczyzowemu obsługującemu naszą placówkę partnerską w Szczecinku. Decyzja ta związana  jest z wykryciem przez Bank jednostkowego przypadku działania naszego byłego partnera na niekorzyść Klienta oraz złożonym przez nas zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Działania Policji, mające na celu m.in. zabezpieczenie monitoringu, były przeprowadzone na wniosek Banku –poinformował nas Artur Newecki, rzecznik prasowy Getin Bank

Centrala banku nie udziela więcej informacji na ten temat.

-Obecnie jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Chciałbym zapewnić, iż Klient nie poniesie w wyniku zaistniałej sytuacji żadnych strat.

Jak zapewnia Newecki, centrala banku prowadzi intensywne działania mające na  celu jak najszybsze otwarcia nowej placówki partnerskiej w Szczecinku.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

WindykacjaWindykacja

6 23

Ta. Tak. Jak. Polislokaty. Tak. Jak. Przy. Aferze. Gruntowej jak. Przy. Kredytach. Hipotecznych. Itd. Panie. Bangsterze. Czarnecki 08:54, 19.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtośKtoś

23 16

Getin bank jeden z najlepszych banków w Polsce. Tak trzymać 09:55, 19.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA