Zamknij
REKLAMA

Społecznik nie dla powiatu szczecineckiego

19:39, 19.01.2021 | T.N
Skomentuj fot. Urząd Marszałkowski
REKLAMA

Znamy już wyniki pierwszego w tym roku naboru projektów na działania w Programie Społecznik na lata 2019-2021. O granty mogły się starać organizacje pozarządowe, jak i współpracujące z nimi grupy nieformalne. Na liście 70 beneficjentów programu z subregionu D (powiaty białogardzki, koszaliński, sławieński i szczecinecki) znalazł się tylko jeden projekt z powiatu szczecineckiego. To „Eko Hubertus” - działanie, które będzie realizować Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Piłkarski HUBERTUS w Białym Borze.

Na wsparcie w ramach Programu Społecznik liczyć mogą jeszcze inne podmioty z powiatu szczecineckiego, które znalazły się na liście rezerwowej. To m.in. projekt „Zaproś pszczoły na podwórko”, który przygotował Fundusz Tratwa czy Koło Gospodyń Wiejskich „Wesołe Babeczki” z Grzmiącej, które chce zorganizować „Noc Świętojańską nad Baczynem”. Warto dodać, że „Wesołe Babeczki” przygotowały kilka projektów, które znalazły się na liście rezerwowej programu.

Łącznie w I naborze Programu Społecznik na 2021 rok złożono 973 wnioski. Będą realizowane w pierwszym półroczu tego roku.

(T.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Babka ZSZBabka ZSZ

6 0

Dobrze, że te ''Dobre Rzeczy'' nie przeszły!🙂👍❤️ 08:08, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%