Zamknij
REKLAMA

Zapisy do nowego przedszkola i żłobka!

09:46, 06.08.2020 | MATERIAŁ PARTNERA

Prywatny żłobek i przedszkole Edukoland powstał przede wszystkim, z ogromnej pasji jaką są dzieci. Ideą przewodnią było stworzenie takiego miejsca, w którym dzieci będą się czuły jak w domu, jednocześnie zapewniając bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki której będą mogły rozwijać swoje uzdolnienia i pasje. Troskliwa opieka oraz dbałość o prawidłowy rozwój i stymulację intelektualną naszych podopiecznych to nasze atuty potwierdzone opiniami rodziców. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia troskliwą opiekę, jednocześnie dbając o prawidłowy rozwój i stymulację intelektualną naszych podopiecznych.

Wiek przedszkolny charakteryzuje wzmożona aktywność poznawcza dziecka. Jest ono ciekawe świata, wciąż zadaje pytania, daje coraz to nowe wyzwania swoim opiekunom. Żeby sprostać tym wymaganiom, w przedszkolu prowadzony jest szereg zajęć edukacyjnych, zajęć dodatkowych, eventów oraz zabaw stymulujących rozwój dziecka, w tym: codzienne zajęcia dydaktyczne, zajęcia językowe, zabawy ruchowe, tańce, joga, zajęcia kulinarne, zajęcia plastyczne i sensoryczne, zajęcia logopedyczne i wiele innych.

W połączeniu z metodami edukacyjnymi opartymi o wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę z zakresu psychologii dziecięcej, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać rozwój każdego dziecka. Uczymy dzieci bardzo istotnych umiejętności: nawiązywania pierwszych kontaktów z rówieśnikami, samodzielności, niezależności, umiejętności okazywania emocji oraz zasad współżycia społecznego. Te umiejętności są przecież podstawą funkcjonowania w dorosłym świecie. Poprzez zabawy staramy się wyrobić w dziecku poczucie własnej wartości, zadowolenia z samego siebie. Dzieci uczą się także przestrzegania wcześniej ustalonych reguł, ale również wzajemnej pomocy.

Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas sprawą priorytetową. Chcemy, aby czuli Państwo, że zostawiając u nas swój największy skarb, powierzacie go w najlepsze ręce. Aby sprostać temu trudnemu wyzwaniu, zamontowaliśmy w naszej placówce system do monitoringu, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia, w których przebywa dziecko są pod kontrolą.

Dbamy o odpowiednie i zdrowe żywienie dzieci, zapewniamy pięć zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, używając zdrowych, świeżych produktów.

Starannie dobieramy pracowników, nasz personel oprócz wykształcenia kierunkowego psychologiczno-pedagogicznego ma również doświadczenie w pracy z dziećmi. Jako placówka oświatowa jesteśmy pod nadzorem powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej, państwowej powiatowej komendy straży pożarnej oraz kuratorium oświaty.

Jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie, słuchając sugestii i uwag. Nauczyciele codziennie informują Państwa o samopoczuciu dziecka, jego sukcesach i ewentualnych problemach. Aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i komfortu, stworzyliśmy piękne, jasne i przestronne wnętrza, pełne ciekawych zabawek i pomocy dydaktycznych rozwijających aktywność poznawczą dzieci. Nasze sale są stonowane kolorystycznie tak aby nie wywoływać u dzieci tzw. bulimii sensorycznej, a ich wystrój nawiązuje do kojących skojarzeń z przyrodą i naturą. Pomieszczenia przedszkola i jego wyposażenie są przystosowane dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym, zarówno zabawki jak i całe wyposażenie posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Jesteśmy w trakcie tworzenia zjawiskowego placu zabaw, który dzięki swojemu usytuowaniu na dachu budynku będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Z placu zabaw roztacza się piękny widok na całą okolicę, i pomimo lokalizacji w samym centrum miasta jest cichy i oddalony od gwaru ulicy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.edukoland.pl oraz FB Edukoland. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem 604 497 506. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym zapraszamy do oglądania naszej placówki.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA