Pomaganie to już specjalność Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe. Po raz ósmy chcą pomów potrzebującym dzieciom. Tym razem są to Bartek i Zosia. Bartek zmaga się z dystrofią mięśniową, potrzebna jest rehabilitacja. Natomiast Zosia – ofiara wypadku drogowego – walczy o życie w klinice Budzik. Szanse na wybudzenie są, pomoc jest pilnie potrzebna. Porozumienie, tak jak to ma w zwyczaju, na rzecz tych dzieci organizuje 24 listopada turniej charytatywny.
Szczegóły w materiale TV Zachód
Co dalej z komunikacją miejską w Szczecinku?
Jestem za obniżeniem pensji radnym, burmistrzom, starostom i innym politykom. Oni za nasze podatki prowadzą wojenki między sobą zamiast dla nas pracować.
Gosc
14:50, 2025-11-05
Od środy zamykają główne skrzyżowanie w centrum
Środa to jest 5 *%#)!& w tym roku...
Miro
14:33, 2025-11-05
Bolt wjechał do Szczecinka.
Konkurencja musi być. Wygrywa silniejszy
Jaca
14:30, 2025-11-05
Co dalej z komunikacją miejską w Szczecinku?
Jestem za płatną komunikacją. Niestety nie mogę odpowiedzieć na drugie pytanie , ponieważ warunki tam postawione są absurdalne i zbędne. We wcześniejszych ankietach poruszające ten problem zaproponowałam bilety dobowe, z możliwością przesiadania się na różne linie. Brdo mi odpowiadała ta forma gdy już funkcjonowała , bo bardzo ułatwiała mi poruszanie się po całym mieście.
mama
14:03, 2025-11-05
4 11
Robienie sobie kampanii wyborczej na chorych dzieciach jest słabe i niesmaczne. Wstyd i żenada!
10 2
To sam weź i coś zrób!
12 2
Fajna inicjatywa kolejne dzieci otrzymają pomoc. Popieram.