Na warsztatach wykorzystywano więc szyszki, drewno, jutę, gałązki, wełnę z odzysku, a nawet rolki po papierze toaletowym. Efekt? Imponujący. Wśród nowości znalazły się stroiki, świąteczne skrzaty na szyszkach, skrzaty na… puszkach po kukurydzy, ozdoby z makramy, drobiazgi wykonane techniką decoupage, gwiazdki, sowy i całe mnóstwo świątecznych detali, które mają duszę.
"Wapna" zamienią się w strefę chilloutu.
Jest świetny w ogłupianiu polactwa. Radni biorą na nasz koszt kredyt za kredytem, a wy jeszcze im przykladkujecie, gdy tak naprawdę popieracie zadłużanie siebie i swoich dzieci!
Jurgen
12:58, 2025-12-24
"Wapna" zamienią się w strefę chilloutu.
czy nie lepiej te pieniadze ktore musiały byc wydane przeznaczyc np. na porawienie parku. to wizytowka miasta ktora doceniaja turysci . a czy tam sie wybiora ..... watpie.
pomyslmy
12:34, 2025-12-24
BedkaSzczecinekShow#39 Kulisy sesji i głosowania
Serio, musicie w Święta pokazywać tego oszołoma? Dajcie ludziom odpocząć od konfiarskiego knucia. A zwłaszcza od szczucia na bliźnich.
Antykrasnov
12:05, 2025-12-24
"Wapna" zamienią się w strefę chilloutu.
Miasto otoczone lasami i jeziorami, ale lepiej kupę kasy wtopić w kilka arów. To nie Warszawa gdzie parki i skwery są na wagę złota.
Luftkurort
12:03, 2025-12-24