Zamknij
REKLAMA

Zmniejsz rachunki za prąd i ogrzewanie z firmą Zielony prąd ze Szczecinka

13.30, 23.11.2022 . Aktualizacja: 14.19, 24.11.2022
Firma Zielony Prąd ze Szczecinka zaprasza do siebie. Przedstawi Ci korzystne oferty i doradzi w inwestycji. Firma posiada własne ekipy instalacyjne i serwisowe. Na stronie internetowej firmy można wypełnić formularze do ofert na instalację fotowoltaiczną i pomp ciepła.

Wysokie ceny energii spowodowały, że firmy, zgłaszają zainteresowanie inwestycjami w efektywność energetyczną i odnawialne źródła energii. Co trzecia mała lub średnia firma zamierza inwestować w rozwiązania, które w przyszłości pomogą obniżyć koszty energii i pozwolą zabezpieczyć się przed ryzykiem jej niedoborów. Z informacji wynika, że podwyżki cen za energię mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent.

Oprócz optymalizacji zużycia energii, czyli dążenia do minimalizacji redukcji zużycia prądu firmy decydują się obecnie coraz częściej na instalacje odnawialnych źródeł energii. Ceny prądu czy opału zmuszają do poszukiwania rozwiązania i poszukiwania właśnie takich alternatywnych źródeł.

Poza tym Unia Europejska jak wiadomo, dąży do redukcji dwutlenku węgla (CO2) więc w przyszłości i tak przedsiębiorcy będą musieli, jak najbardziej korzystać z odnawialnych źródeł energii.

Rynki są nieprzewidywalne nie tylko ze względu na ceny. Rośnie też obawa o to, że paliwa w postaci węgla czy gazu może po prostu zabraknąć co może spowodować jeszcze większe podwyżki za prąd.

Cena energii jest ważna dla firm, które odczuwają presję i muszą coś z tymi wyższymi kosztami energii zrobić. A własne źródło OZE czy mniejsze zużycie dzięki inwestycjom w energooszczędne technologie po prostu obniża rachunek za energię, czyni go bardziej przewidywalnym. Dzięki temu firmy mogą się wówczas skupić na tym, co jest istotą ich działalności, a energia nie jest już czynnikiem dominującym w kształtowaniu własnej siatki cen czy w relacjach z innymi kontrahentami.

Większość elektrowni w Polsce zasilana jest głównie paliwami kopalnymi takimi jak węgiel. Takie uzależnienie się od węgla spowodowało deficyt i zagrożenie energetyczne dla większości przedsiębiorców.

W Polsce rynek odnawialnych źródeł energii zaczął się tak naprawdę dopiero rozwijać. W większości krajów zachodnich takie rozwiązania były już stosowane o wiele wcześniej.

Przedsiębiorcy w tym rolnicy poważnie myślący o przyszłości swojej firmy decydują się na inwestowanie w fotowoltaikę, magazyny energii oraz pompy ciepła. Chcąc w ten sposób uniknąć bardzo wysokich opłat za energię decydują się instalację tego typu właśnie źródeł darmowej energii.

Taką firmą, która realizuje takie inwestycje dla biznesu oraz klientów indywidualnych jest firma Zielony Prąd ze Szczecinka. Firma pomaga w uzyskaniu wsparcia finansowego dla biznesu na inwestycje fotowoltaiczne i pomp ciepła w postaci korzystnych ofert leasingowych. Firma stara się o jak najlepsze dopasowanie ofert indywidualnie tak, żeby klient biznesowy miał, jak najlepszą ofertę. Firma Zielony Prąd wylicza również bezpłatnie zapotrzebowanie na energię. Pomaga też klientom biznesowym z branży rolnictwa.

Również takie instytucje wielkopowierzchniowe jak szkoły, urzędy mogą uzyskać ciekawą ofertę z tej firmy.

Potrzebujesz konkretnej instalacji fotowoltaicznej czy pomp ciepła? Nie chcesz martwić się o wysokie rachunki za prąd i opał w firmie, szkole czy instytucji?

Firma Zielony Prąd ze Szczecinka zaprasza do siebie. Przedstawi Ci korzystne oferty i doradzi w inwestycji. Firma posiada własne ekipy instalacyjne i serwisowe. Na stronie internetowej firmy można wypełnić formularze do ofert na instalację fotowoltaiczną i pomp ciepła.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Posiadamy w swojej ofercie pompy ciepła już od 29.000 zł z 10-letnią gwarancją.

Pomagamy w uzyskaniu dotacji zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm dla fotowoltaiki i pomp ciepła.

tel. 604 175 614  |  e-mail: [email protected]  |  www.zielonyprad.eu

Zielony Prąd Sp. z o.o.  |  ul. Miła 49, Szczecinek

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%