Zamknij
REKLAMA

Sopocka jakość kształcenia w chojnickiej lokalizacji

09:51, 25.05.2022 | .
REKLAMA

–  Maturzystom ułatwiamy wejście w dorosłość, absolwentom I stopnia pomagamy kształcić się na magistrów, a tym, którzy szukają rozwoju oferujemy studia podyplomowe – mówi Magdalena Senger z chojnickiej filii Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Ci, którzy aplikują do 31 maja, zyskają zniżkę 0 zł na wpisowe. Dowiedz się, jakimi innymi benefitami chwali się SANS!

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych cieszy się opinią jednej z najlepszych uczelni w regionie, co potwierdzają wysokie pozycje w rankingach i konkursach. Filia w Chojnicach dba o kameralną przestrzeń przyjazną do nauki, ale również rozwoju osobistego. Studenci I i II stopnia bardzo chwalą chojnicką lokalizację, podkreślając, że edukacja w Sopockiej bez dojazdów do Sopotu pozwala im mądrzej zarządzać domowym budżetem. Nie każdego stać na życie w metropolii, a studiując w Chojnicach duża część pieniędzy zostaje w kieszeni studenta, bo nie traci ich na dojazdy czy wynajem kawalerki (teraz to około 2200 pln/msc). Zajęcia w chojnickiej filii i tak prowadzi znana, trójmiejska kadra.

Co jeszcze stoi za sukcesem Sopockiej? Przyszłościowe kierunki! Program chojnickiej filii SANS jest dostosowany do lokalnego rynku pracy. W powiatach: chojnickim, człuchowskim, tucholskim, bytowskim, kartuskim, kościerskim oraz sępoleńskim jest ciągłe zapotrzebowanie na ekonomistów, pracowników ds. rachunkowości i księgowości, samodzielnych księgowych oraz spedytorów i logistyków.

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych podkreśla, że jest uczelnią praktyczną. Wykładowcy to księgowi, doradcy podatkowi i ekonomiczni, biegli rewidenci, przedsiębiorcy oraz członkowie organizacji międzynarodowych, czyli czynni zawodowo praktycy. Ale to nie wszystko! Studiując w Sopockiej student ma możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego, który trwa aż pół roku. „Z nami przetestujesz swój zawód w trakcie studiów” nie jest, więc pustym sloganem.

– Nowoczesne formy kształcenia, wsparcie Akademickiego Biura Karier, wymiana międzynarodowa w ramach programu Erasmus+, darmowe kursy i szkolenia, wysokie stypendia (nawet do 900 pln/msc), elastyczny system opłacania studiów – to tylko niektóre plusy wspominane przez studentów chojnickiej filii Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych.

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych studentów Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych? Aplikuj już dziś: www.ssw-sopot.pl/sswchojnice

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%