Zamknij
REKLAMA

Niedzielski: nie ma podjętej żadnej decyzji o przymusie szczepiennym

15:17, 26.07.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Szef MZ był pytany, czy rząd rozważa wprowadzenie ograniczeń dla osób niezaszczepionych, jak ma to miejsce na przykład we Francji. Niedzielski powiedział, że w tej sprawie "na razie nie ma żadnych decyzji".

Przede wszystkim rozbudowujemy nasze systemy motywacyjne, nie ma podjętej żadnej decyzji o przymusie szczepiennym - powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski w miejscowości Jeżowe (Podkarpacie).

"Przede wszystkim rozbudowujemy nasze systemy motywacyjne, jest loteria, jest system zachęt dla samorządów, dla OSP, kół gospodyń wiejskich i nie ma podjętej żadnej decyzji o przymusie szczepiennym" - powiedział.

Dodał również, że w związku z tym nieuzasadnione są głosy przeciwników szczepień, którzy m.in. zakłócali poniedziałkowy briefing ministra.

autorka: Olga Zakolska, Wojciech Huk

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AndrzejAndrzej

4 2

Spróbuj sprzedawczyku wprowadzić przymus, to cię Polacy zlinczują . Żal,że takie sprzedajne fekalia mają coś wspólnego z medycyną. 21:51, 27.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

lijjlijj

1 0

I jeszcze cie pelikany minusują 22:58, 29.07.2021


pisokłamcypisokłamcy

1 0

Niedzielski powiedział, że w tej (przyp. przymusowych szczepień) sprawie "na razie nie ma żadnych decyzji".
Pierwszy lepszy portal informacyjny:
"Firmy, które wykażą zaszczepionych pracowników nie będą miały obostrzeń. Niezaszczepieni pracownicy mogą być przesuwani na inne stanowiska - mówi w wywiadzie dla "Faktu" minister zdrowia Adam Niedzielski."
08:35, 30.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%