Wiadomości Szczecinek - informacje i wydarzenia - iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Nowy parking przy cmentarzu gotowy na 1 listopada? Jest na to duża szansa

mg 16:36, 21.10.2022 Aktualizacja: 03:09, 25.10.2025
7 Nowy parking przy cmentarzu gotowy na 1 listopada? Jest na to duża szansa fot. mg

Budowa nowego parkingu przy szczecineckiej nekropolii praktycznie dobiegła końca. I to znacznie szybciej, niż przewidywała zawarta z wykonawcą umowa.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6854"}

Firma „Drobud”, która podjęła się realizacji tego zadania, miała czas na wykonanie wszystkich prac do grudnia tego roku. Tymczasem nowy parking jest już gotowy. Zanim jednak mieszkańcy będą mogli tu parkować swoje samochody, konieczne jest dopełnienie ostatnich formalności i oficjalne oddanie tego miejsca do użytkowania. Jest szansa, że nastąpi to jeszcze przed 1 listopada.

- Musimy jeszcze zgłosić do Nadzoru Budowlanego informację o zakończeniu budowy, ale żeby to zrobić, to przede wszystkim musimy mieć wykonaną inwentaryzację powykonawczą - mówi nam Anna Mista, dyrektor Wydziału Komunalnego szczecineckiego Urzędu Miasta.

– Będziemy starali się zrobić co w naszej mocy, aby ten parking był już oddany do użytku na 1 listopada, kiedy każda ilość miejsc parkingowych przy cmentarzu jest potrzebna i wykorzystywana przez kierowców.

Przypomnijmy. Przy szczecineckim cmentarzu, od strony ul. Słupskiej, powstało 31 nowych miejsc parkingowych, które zostały zlokalizowane na placu o powierzchni 717 m2. Każde z miejsc parkingowych ma wymiary 2,5x5 m, natomiast szerokość jezdni manewrowej zaprojektowano o wymiarze 5 m.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

(mg)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

MOHERMOHER

6 0

Jest jeden problem z każdym parkingiem i parkowaniem ci co robią parkingi mają myślenie jak koń klapki na oczach, myślą że w Polsce każdy ma taki sam samochód czyli są same tico czy tylko polonezy i linie na parkingach takie same, wiadomo że jak każdy postawi koło siebie tico to nie ma problemu z wsiadaniem i wysiadaniem ale jak stanie np polonez i jakiś duży suw to jakoś wjedzie ale już nie wysiądzie, jak by nie było lini na parkingach to każdy wie jak stawać według swojego auta, a teraz sami zobaczcie jest koncert na kołobrzeskiej tyle aut staje na trawniku czy polu czy są jakieś problemy z parkowaniem i wysiadaniem nie bo nie jest kierowcy narzucane jak i gdzie ma stanąć każdy kierowca myśli i wie jak zaparkować

17:58, 21.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Emeryt Emeryt

9 0

Ja bym zwrócił uwagę na istniejący już parking przy cmentarzu a bardziej na to co na nim stoi stoją trzy struclę obklejone jakimiś *%#)!& reklamami i przyczepa z reklamą 4 miejsca wyłączone z parkowania gdzie jest straż miejska się pytam??

19:21, 21.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DetDet

1 10

I już się znalazł dziad któremu przeszkadza reklama i już straż miejska. Społeczeństwo kapusi!!!

19:34, 21.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

kierowcakierowca

8 0

do reklam służą np. bilbordy a nie stare rzęchy i przyczepy. Jak tak reklamujesz swoją firmę , to nie chce myśleć jak w niej musi być....współczuje

02:46, 22.10.2022

Leming Leming

0 0

https://wpolityce.pl/polityka/619218-na-klamkach-biur-platformy-zawisly-torby-z-biedronki

16:55, 22.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Te tematy najmocniej bolą rolników

Rolnikom zawsze mało i zawsze proszą o więcej za darmo z naszych podatków! Zbiory, pola i chałupy oraz obory się ubezpiecza, a nie żeruje na podatkach płaconych przez mieszkańców miast.

Szczecineczczanka ze

14:19, 2026-05-22

Niebieska plaża zostaje. W środku duże zmiany

Trzeba było to zrobić dawno! Niestety- nieudolny pierwszy burmistrz naszego miasta (zwany hamulcowym) nie sprostał zadaniu...

Jędrek

13:08, 2026-05-22

Niebieska plaża zostaje. W środku duże zmiany

CO BURMISTRZ OBIECAŁ (a czego nie robi): ❌ marina, ❌ kręgielnia, ❌ tor kartingowy, ❌ planetarium astronomiczne, ❌ renowację wieży ciśnień ❌ parking centralny, ❌ Program wsparcia kobiet w trakcie ciąży, ❌ Szkolna stołówka będąca cateringiem dla wszystkich stołówek w mieście, ❌ Świetlica marzeń, ❌ hala koncertowa (widzieliśmy wizualizację) ❌ rozbudowa basenu ❌ lodowisko w sezonie zimowym na placu wolności ❌ strzelnicę ❌ jednostkę wojsk obrony terytorialne WOT ❌ Dodatkowe lekcje poświęcone zdrowemu odżywianiu ❌ smocze łodzie. ❌ Audyty i powiadomienia do prokuratury dot. nieprawidłowości itd. ❌ obniżka podatków - cyt z ulotki" Obecny burmistrz (tzn poprzedni) sukcesywnie podnosi podatki stawka podatku od nieruchomości jest naszym mieście najwyższa jaką dopuszczają przepisy. Obecna stawka podatku związana z prowadzenie działalności gospodarczej wynosi 33 zł 10 gr od 1 m2 w codziennej gminie Szczecinek stawia stawka jest dużo niższa i wynosi 28,72 ciągłe podnoszenie podatków nie może być jeden z sposobem na realizację założeniu budżetowych miasta. Obniżymy stawkę podatku od nieruchomości aby lokalny biznes miał warunki do rozwoju aby miasto było konkurencyjnym miejscem do inwestowania" CO BURMISTRZ ROBI: ✔️ Spalarnia - do dziś nie wiemy jakiej mocy, gdzie dokładnie, czym zasilana i jakie emisjie są planowane. NIE WIEMY NIC! Wiemy natomiast że to jest w interesie właściciela Krono który tego wdychał nie będzie, tylko my. ✔️ nikomu nie potrzebne rondo, które nie rozwiązało żadnego problemu a skomplikowało komunikację przez ponad pół roku! ✔️ płatną KM, choć w wywiadach mówił że pozostanie bezpłatna! Czyli kłamał. ✔️ synową w sapiku a miało nie być etatów dla znajomych królika itp. ✔️ płatne parkingi ✔️ jaśnie pańśtwo z ratusza to lepsza kasta, bo choć nic nie wytwarzają to pracują 4 dni w tygodniu. To jest ta rewolucja na podstawie której mamy być dumni z miasta ? ╭∩╮( •̀_•́ )╭∩╮ Miasto już skurczyło się z 40000 do blisko 30000 mieszkańców. Ok 10000 ludzi osób nam ubyło, nie płaci podatków, nie robi zakupów itd. Co będzie dalej? Gdzie te audyty, gdzie zmiany? Nawet Rak łazi uśmiechnięty, a proces nawet nie ruszył. To wasza (nasza) wina, że dajemy się oszukiwać i głosujecie na PO KO. które notorycznie kłamie począwszy od 100 konkretów Donalda po kłamstwa JHD. Apeluję by w mieście nie rządził już nikt z tej szajki PO KO ani klonów tego tworu.

udadek

13:03, 2026-05-22

Płatna strefa parkowania coraz bliżej.

spokojnie! z tych parkingów zarobimy 250 000zł rocznie. Będzie akurat na pensję dla śmierdzącego lenia co nie powąchał w życiu uczciwej pracy!!!! tylko się giba po raruszowych etacikach. Zgadnijcie dla kogo. Sprawdzimy że zbiorowa świadomość działa :)

guano

12:51, 2026-05-22

0%