Zamknij
REKLAMA

Jaką ramkę wybrać na Chrzest? Zainspiruj się srebrem

10:32, 06.05.2022 | .
Skomentuj

W życiu każdej katolickiej, prawosławnej czy protestanckiej rodziny bardzo ważnym, uroczystym i podniosłym wydarzeniem jest Chrzest Święty. Z okazji chrztu dzieci otrzymują różnego rodzaju prezenty. Wybór tego najbardziej odpowiedniego nie jest prosty. Wiele osób decyduje się na wręczenie pieniędzy. Z pewnością jest to przydatny prezent, ale trudno go uznać za pamiątkę z tego niezwykłego wydarzenia. Osoby, które interesuje wyjątkowy prezent na chrzest, z pewnością zwrócą uwagę na ramki na chrzest święty.

Srebrne ramki na chrzest — dlaczego warto je wybrać?

Wiele osób, które decydują się na zakup prezentu dla dziecka z okazji jego chrztu, wybiera upominek, który nawiązuje do wiary. Jednym z najbardziej popularnych prezentów z okazji chrztu jeszcze do niedawna był złoty bądź srebrny łańcuszek z medalikiem. Od pewnego czasu wybierane są one trochę rzadziej. Chętniej kupowane na prezent są ramki na chrzest święty.

Pięknie i bardzo starannie wykonane srebrne ramki na chrzest będą stanowić pamiątkę na całe życie. Ramki na chrzest to prezent bardzo uniwersalny. Jest odpowiedni zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Ponadto taki prezent mogą kupić zarówno rodzice chrzestni, jak i dziadkowie czy zaproszeni na tę uroczystość goście.

Ramki na chrzest święty — gdzie można je kupić?

Ramki na chrzest święty można dzisiaj kupić, nawet nie wychodząc z domu. Ich sprzedaż prowadzi internetowy sklep, którego oferta obejmuje różnego rodzaju dewocjonalia. Proponowane ramki na chrzest są nie tylko praktycznym, ale także efektownym upominkiem. Ramki dostępne są w różnych wielkościach, dzięki temu można wybrać taką pasującą do zdjęć w różnych formatach.

Wszystkie ramki dostępne w dobrych sklepach zostały wykonane z aluminium, a następnie pokryte warstwą srebra próby 925. W niektórych ramkach pewne elementy zostały pozłacane. Srebrne czy pozłacane elementy ramek zabezpieczone zostały warstwą specjalnego lakieru. Dzięki temu nie pokrywają się one ciemnym nalotem i zachowują swój blask przez lata. Ramki wyposażone są w odchylaną stopkę, a to oznacza, że można je postawić na stoliczku przy łóżku dziecka.

Czy srebrne ramki na chrzest można spersonalizować?

Spersonalizowane, pomysłowe prezenty cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Zakup takiej spersonalizowanej ramki na chrzest także jest możliwy. W sprzedaży dostępna jest bowiem ramka na chrzest z grawerem. Treść dedykacji, która ma znaleźć się na ramce, jest wykonywana na aluminiowej płytce techniką grawertonu. Ta nowoczesna technika gwarantuje, że dedykacja będzie bardzo trwała i nawet po wielu latach nie będzie najmniejszych problemów z odczytaniem jej treści.

Dodanie osobistej dedykacji sprawi też, że ramka stanie się wyjątkowym i unikalnym upominkiem. Dzięki dedykacji ramka na zawsze będzie przypominała o osobie, która towarzyszyła nam w tym uroczystym, podniosłym dniu. Ramki na chrzest występują w bardzo różnych wariantach. Pojawiają się na nich bardzo różne zdobienia: świeca, aniołki, Anioł Stróż. Wszystkie łączy bardzo wysoka jakość wykonania.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KingaKinga

0 0

Z wyborem srebrnego obrazka na chrzest miałam wielki problem, bo podobało mi się ich zbyt wiele. Oprócz niego dałam jeszcze kocyk z sensillo, kupiłam ubranko i złoty medalik. Jak podrośnie to będzie jak znalazł. 14:29, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%