Zamknij
REKLAMA

Najdroższe zegarki mogą kosztować tyle, co samochód osobowy. Sprawdź, jakie marki oferują tak wysokie ceny

21:39, 04.09.2020 | r.
Skomentuj

Zegarki są coraz popularniejszym dodatkiem do stroju dla kobiet i mężczyzn. Na rynku znajduje się wiele firm, które oferują swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednak w przeszłości zegarki osobiste były towarem ekskluzywnym. Dla większości społeczeństwa do dyspozycji były zegary uliczne. I choć czasy się zmieniają, to nadal najdroższe zegarki osiągają astronomiczne ceny. Na ich zakup mogą pozwolić sobie nieliczni.

Ponad dwadzieścia tysięcy złotych za zegarek - poznaj szeroką ofertę czasomierzy w tej cenie

Okazuje się, że za blisko połowę rocznych zarobków statystycznego Polaka można sobie kupić jedną sztukę zegarka. Za ponad dwadzieścia tysięcy złotych możesz wybierać pośród wielu producentów, którzy mają w ofercie zegarki męskie i damskie. Bardzo dobrym przykładem jest marka Tissot i jej model Sculpture Line Lady za blisko dwadzieścia dziewięć tysięcy złotych. W przypadku panów najdroższe zegarki do trzydziestu tysięcy złotych to między innymi TAG Heuer Carrera Automatic Original Racing Chronograph Calibre Heuer. Bardzo elegancki model wyposażony w automatyczny mechanizm Calibre Heuer, który pozwala na funkcjonowanie zegarka bez ruchu nadgarstka przez osiemdziesiąt godzin. Podczas projektowania nawiązano do wielu aspektów, jednak wyścigi samochodowe stanowią bazę do budowania kolejnych elementów czasomierza.

Najdroższe zegarki za blisko siedemdziesiąt tysięcy złotych - sprawdź, co można mieć za tę kwotę

Siedemdziesiąt tysięcy złotych. To cena przekraczająca statystyczne roczne zarobki Polaków. W tej kwocie można poszukać dobrze wyposażonego używanego samochodu rodzinnego lub auta miejskiego prosto z salonu. Jednak są ludzie, którzy za takie pieniądze kupują sobie najdroższe zegarki. Specjalistą w produkcji tego rodzaju czasomierzy jest wspomniana już wcześniej firma TAG Heuer. Jej najdroższe zegarki z łatwością zbliżają się do kwoty nawet stu tysięcy złotych, dlatego nadal w tej cenie masz duży wybór modeli. TAG Heuer Carrera Automatic Chrono Calibre HEUER 02T Manufacture. Ponownie jest to wersja inspirowana wyścigami samochodowymi. Zupełnie innym konkurentem w tym pułapie cenowym jest firma Longines. To propozycja dla osób, które lubią mniej ekstrawaganckie projekty. Longines Weems Second Setting Watch Red Gold jest skierowany do ludzi o bardziej klasycznych upodobaniach. Ascetyczna koperta i prosty cyferblat z arabskimi cyframi. To wyróżnia tę firmę na tle innych marek.

Trudno jest mówić o cenie maksymalnej za jeden zegarek

Być może wydaje się to abstrakcyjne, ale trudno jest określić maksymalną cenę, jaką osiągają najdroższe zegarki. Producenci nowych modeli co jakiś czas wypuszczają wersję limitowane, których ceny przekraczają sto tysięcy złotych i więcej. Modele z bogatą historią, które można spotkać na aukcjach, kosztują po kilka, lub kilkanaście milionów dolarów. To pokazuje, że cena rzędu dwudziestu tysięcy złotych za czasomierz przestaje być aż tak szokująca w porównaniu do powyższych przykładów. Można wręcz powiedzieć, że to okazja. Życzymy Ci, żebyś mógł sobie kupić taki zegarek do swojej kolekcji.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było dużym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach! 23:28, 08.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%