Zamknij
REKLAMA

Sieć serwisowa QUADRA-NET - kto pomoże w awaryjnych sytuacjach?

12:03, 08.07.2020 | r.
Skomentuj

Zepsuł Ci się sprzęt? A może masz swój serwis, ale nie posiadasz wystarczającej liczby klientów, żeby móc w pełni rozwinąć swój biznes? W takich przypadkach pomoże sieć serwisowa QUADRA- NET, która zrzesza zainteresowanych naprawami sprzętu, w każdym znaczeniu tego słowa. Dla partnerów biznesowych także ma rozbudowaną ofertę współpracy, którą sukcesywnie realizuje każdego dnia. Co w swojej ofercie posiada QUADRA- NET i czym wyróżnia się na tle innych tego typu sieci serwisowych?

Serwis i naprawa sprzętu

Sieć serwisowa QUADRA- NET powstała z myślą o dostarczaniu kontrahentom oraz ich klientom usług serwisowych na najwyższym poziomie, obejmujących naprawy sprzętu elektronicznego, a także produktów gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że zrzesza serwisy z całej Polski oraz poza jej granicami, jest w stanie dotrzeć do każdego konsumenta. Proces naprawy sprzętu dla klientów indywidualnych polega na zgłoszeniu naprawy przez infolinię, po czym następuje proces serwisowy. Jakie korzyści zyskuje klient dzięki usługom QUADRA-NET? Przede wszystkim szybką, komfortową naprawę, a także atrakcyjne ceny. Ponadto QUADRA- NET oferuje naprawę sprzętu w domu oraz sprzęt zastępczy na czas naprawy, jeśli jest ona niemożliwa w warunkach domowych. Dodatkowo klient otrzymuje także zwrot środków w formie karty podarunkowej, jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna. Cały proces odbywa się w porozumieniu z usługobiorcą. Działania QUADRA- NET obejmują:

  • koordynację procesem serwisowym,
  • kontrolę czasu wykonania naprawy,
  • dostarczenie sprzętu zastępczego do serwisu, wykonującego usługę.

Do usługobiorcy zostaje wysłany serwis, który znajduje się najbliżej jego miejsca zamieszkania, aby skrócić czas procesu naprawczego. To dla klientów jest niezwykle ważnym aspektem, szczególnie przy naprawie smartfonów, laptopów lub niezbędnego sprzętu gospodarstwa domowego, których używają każdego dnia.

Współpraca z partnerami biznesowymi

Jeśli chodzi o współpracę z serwisami, QUADRA-NET opiera swoje działania na

  • szkoleniach dla pracowników,
  • wsparciu technicznym,
  • dostarczaniu części zamiennych, czyli wszystkiego, co dla małych serwisów jest niezbędnym udogodnieniem.

Przy takiej innowacji, wyspecjalizowany serwis, może w pełni poświęcać czas na naprawy sprzętów.  Dzięki szerokim zasobom, tj. specjalistyczny autoryzowany system informatyczny oraz magazyn sprzętu zastępczego, QUADRA - NET jest w stanie dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z dużymi partnerami biznesowymi, QUADRA-NET zdobywa coraz to nowe rynki współpracy – m.in. jest partnerem serwisowym sieci sklepów Media Markt. Pakiet serwisowy obejmuje 5-letnią gwarancję plus AGD i TV oraz naprawy ekspresowe. W swojej ofercie napraw ekspresowych, QUADRA- NET oferuje naprawy smartfonów, laptopów oraz tabletów, w tym: wymianę wyświetlacza, wymianę baterii oraz zarówno proste, jak i zaawansowane naprawy sprzętu.

Obsługa QUADRA- NET

Tak prężnie rozwijająca się sieć serwisowa podejmuje liczne współprace, zarówno z mniejszymi firmami, jak i dużymi korporacjami i przedsiębiorstwami, w zakresie kompleksowej naprawy sprzętu. Ponadto QUADRA- NET współdziała z licznymi firmami ubezpieczeniowymi oraz dostawcami, aby zapewnić swoim klientom obsługę serwisową najwyższej klasy. QUADRA-NET zaprasza do stałej współpracy, zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotlight Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. Na pytania / pytania? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 02:07, 13.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA