Zamknij
REKLAMA

Wysyłanie paczek kurierem - sprawdź, co może się wiązać z dodatkowymi opłatami

12:08, 01.06.2020 | r.
Skomentuj

Korzystanie z usług kuriera jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych opcji dostarczania przesyłki z miejsca na miejsce. Poszczególne firmy, poza usługami standardowymi, oferują także usługi dodatkowe, posiadające odrębny cennik. Na przykładzie kuriera DPD wyjaśniamy, na czym to polega i o jakie opcje chodzi!

Opłaty za ubezpieczenie wyższe niż standardowe

Niektóre przesyłki są szczególnie cenne, dlatego nadawcy tym bardziej zależy, by dotarły na miejsce w stanie nieuszkodzonym i nigdzie nie zaginęły. Zgodnie z cennikiem kuriera DPD, na liście usług dodatkowych firmy znajduje się właśnie opcja ubezpieczenia przesyłki. Standardowe ubezpieczenie jest bezpłatne, natomiast powyżej pewnej kwoty trzeba już dopłacić. W przypadku niezwykle wartościowych towarów, takich jak m.in. sprzęt elektroniczny, jest to jednak niezwykle korzystna opcja – zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki.

Inne usługi dodatkowo płatne

Klienci muszą się przygotować także na inne usługi, za które trzeba dodatkowo zapłacić. Wśród nich znajduje się dostarczenie paczki o wskazanej porze (rano, do południa lub w sobotę – najdroższa jest pierwsza opcja). Dodatkowo należy zapłacić za zwrot dokumentów lub zwrot przesyłki niedoręczalnej (100 % opłaty standardowej). Z tym samym należy się liczyć przy wykupywaniu usługi doręczenia do rąk własnych (warto bowiem pamiętać, że standardowo przesyłki kierowane są „na adres”, a nie „do osoby”). Istnieje także możliwość wykupienia potwierdzenia doręczenia przesyłki w wersji elektronicznej lub w wersji papierowej. Płatne jest także powiadomienie SMS. Powiadomienie e-mail jest zaś zupełnie darmowe.  

Kiedy wysyła się przesyłkę kurierem, najbardziej opłacalną opcją będzie skorzystanie z usług brokera kurierskiego, takiego jak Sendit. Zwłaszcza, gdy w różnych miesiącach nadaje się zupełnie różne ilości przesyłek (np. ze względu na sezonowość działalności). Korzystanie z usług Sendit jest także szansą na usprawnienie procesu nadawania przesyłek, m.in. poprzez integrację z Allegro lub e-commerce.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 22:57, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA