Zamknij
REKLAMA

Odzież PitBull - poczuj ducha sportowej walki

12:53, 25.05.2020 | r.
Skomentuj

Dla walecznych w sporcie i tych, którzy po prostu nie chcą wyglądać tak jak wszyscy. Odzież PitBull to różnorodne wzornictwo inspirowane tempem życia dużego miasta, które nigdy nie śpi. Czujesz ten klimat? Na co dzień preferujesz niegrzeczny wizerunek? Chcesz się wyróżnić? Sięgając po ubrania z nadrukami, możesz wyrazić siebie na wiele sposobów. Zobacz, co masz do wyboru.

Odzież PitBull to kolekcje ubrań harmonijnie łączących sportową wygodę z niebanalnym designem. Wśród nich znajdziesz wiele inspirujących propozycji, za pomocą których stworzysz własne oryginalne zestawy codzienne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby komforty t-shirt włożyć na trening lub uprawiać jogging w miękkich dresach sygnowanych logo tej marki.

Najnowsze kolekcje ubrań PitBull

Marka PitBull od początku swojej działalności pozostaje wierna konkretnej stylistyce i wzornictwu. Jednak każda kolejna kolekcja jest dla fanów tych ubrań prawdziwą gratką — inspiruje i motywuje do trenowania. Ciekawym akcentem wśród klasycznych t-shirtów z krótkim lub długim rękawem okazują się koszulki typu rashguard. To seria techniczna zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych, które szukają ubrań na siłownię lub do ćwiczenia w plenerze. Zainteresowaniem cieszą się także tank topy, czyli luźne bluzki z dużymi wycięciami pod pachami, zapewniające komfort i wentylację. 

Pitbull West Coast to bezsprzecznie firma podążająca z duchem czasu, ale niekopiująca powszechnie lansowanych trendów. To raczej nowoczesne fasony oraz wzory, od których nie sposób odwrócić wzroku. Sama stawia się na pozycji lidera i realizuje swoją misję, trafnie odpowiadając na potrzeby klientów.

Najlepszym przykładem tego, z jaką odwagą producent sięga po nowe pomysły, jest bogata paleta kolorów, z jakiej korzysta. Choć na pierwszy rzut oka dominują barwy ciemne, to nie brak też zaskakujących propozycji. Wśród nowych projektów są odważne koszulki różowe lub fioletowe.

Co wyróżnia markę PitBull?

Już sama nazwa firmy produkującej sportowe ubrania wskazuje na jej inspiracje popularną, dość groźną, lecz lubianą rasą psów. Odzież PitBull często zdobią wizerunki zwierząt, które z jednej strony mogą być przyjaciółmi ludzi, a z drugiej instynktownie czują ducha walki i chętnie korzystają ze swojej siły.

Produkty marki wyróżniają się:

  • oryginalną stylistyką — na odzieży PitBull umieszczane są duże, wyraźne nadruki. Czasem są to same napisy, ale często grafiki zdobiące cały przód lub tył koszulki czy bluzy,
  • zastosowaniem wysokiej jakości materiałów — w składzie znajduje się bawełna o gramaturze 180g/m2,
  • precyzyjnym wykończeniem — obszyte lamówki przy rękawkach czy dekolcie służą ochronie skóry przed powstawaniem otarć. 

Użytkownicy najbardziej cenią odzież PitBull za oryginalne wzornictwo. Motywy walki widoczne są tu niemal na każdym kroku. Oprócz psów na ubraniach można znaleźć wizerunki Wikingów, motywy Nordic Wolf, nawiązania do dyscyplin sportowych w ekstremalnej odsłonie, np. „Football without cops”.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA