Zamknij
REKLAMA

Fame MMA - niezwykła gala dla fanów MMA

11:06, 08.02.2020 | a.d
Skomentuj

Sporty walki cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Coraz więcej ludzi nie tylko ogląda starcia ulubionych zawodników w TV, ale również chętnie uczestniczy w wydarzeniach sportowych na żywo. Jednym z nich jest gala Fame MMA - event organizowany cyklicznie od 2018 roku przez Wojciecha "WG" Golę i Michała "Boxdel" Barona.

  1. Czym jest Fame MMA?
  2. Znani sponsorzy - zakłady bukmacherskie, sklepy dla sportowców i portale dla influencerów
  3. Oferty specjalne na Fame MMA

Federacja Fame MMA skupia się na organizowaniu walk tylu freak fight, czyli takich, w których biorą udział sportowcy-amatorzy, na co dzień niezwiązani ze światem sportu. To połączenie sportu z elementami świata wirtualnego zdobyło rzeszę fanów, dla których organizatorzy przygotowują dawkę ogromnych emocji.

Czym jest Fame MMA?

W walkach w ramach Fame MMA biorą udział youtuberzy, influencerzy, celebryci i gwiazdy polskiej muzyki. Znane z wirtualnego świata postacie przyciągają tłumy widzów, które co kilka miesięcy gromadzą się wokół oktagonu i przy telewizyjnych odbiornikach. Jak do tej pory, w klatce można było zobaczyć takie znakomitości jak Anielę "Lil Masti" Bogusz, Martę "Linkimaster" Linkiewicz, Piotra "Bonus BGC" Witczaka, Marcina "El Testosteron" Najmana, a nawet Monikę "Esmeraldę" Godlewską. Za każdym razem gala organizowana jest w innym mieście na terenie Polski, a obejrzeć ją można na żywo również przez internet.

Znani sponsorzy - zakłady bukmacherskie, sklepy dla sportowców i portale dla influencerów

O sukcesie gali świadczy nie tylko ogromne zainteresowanie fanów, ale również fakt, że sponsorami przedsięwzięcia są znane w Polsce marki, m.in. Zakłady Bukmacherskie LvBet, sklep z odżywkami SFD, sklep z odzieżą dla sportowców Extreme Hobby lub z odzieżą streetwear i w stylu hip-hop - Patriotic. Popularność gali rośnie z miesiąca na miesiąc, a dla sponsorów to szansa na promocję i reklamę na bardzo szeroką, ogólnopolską skalę.

Oferty specjalne na Fame MMA

Wszyscy fani Fame MMA mogą liczyć na możliwość skorzystania z wielu ofert promocyjnych, związanych z kolejną edycją gali freak fight. Z pewnością nie zawiodą się gracze, którzy obstawiają zakłady wzajemne u jednego ze sponsorów walk w oktagonie. Jeśli chodzi o bukmachera LvBet kod promocyjny może otrzymać każdy nowy typer, który założy konto internetowe oraz prześle do obsługi strony e-mail z opublikowanym na stronie bukmachera kodem promocyjnym. Specjalne gadżety i oferty będą też czekały na uczestników gali, którzy zaplanowali oglądanie zawodników na żywo.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone