Zamknij
REKLAMA

Mosquito - prezentacja marki

10:07, 03.12.2019 | a.d
Skomentuj
fot. mosquito-sklep.pl

Tak się zaczęło

Mosquito to firma, która powstała z czystej pasji do mody. Założycielka marki, projektantka Alicja Komar, rozpoczęła produkcję i dystrybucję autorskiej odzieży w 2009 roku. Od samego początku skupiała się na sprzedaży przez internet, co okazało się najlepszym możliwym rozwiązaniem. Do tej pory bowiem oferuje produkty własnej marki głównie online, w znanym i lubianym przez kobiety serwisie internetowym mosquito-sklep.pl. Obecnie, posiada tylko jeden sklep stacjonarny w Tomaszowie Mazowieckim – mieście, w którym zarejestrowała działalność.

Dobre, bo polskie

Mosquito to jedna z pierwszych rodzimych marek, które tworzą swoje produkty od podstaw w Polsce. Ubrania sygnowane logo Mosquito projektowane są przez samą założycielkę firmy, a szyte są w hali produkcyjnej marki położonej na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Warto wspomnieć o tym, że Mosquito jest nie tylko prawdziwie polską marką, ale także odpowiedzialną firmą odzieżową, która dba o wysoką jakość swoich produktów. Ubrania Mosquito wykonywane są z wyselekcjonowanych materiałów i podlegają szczegółowym kontrolom jakości przed sprzedażą.

Potęga zbudowana online

Marka od samego początku działalności skupia się na sprzedaży i marketingu online. Jej głównym kanałem dystrybucji i promocji jest rozbudowany serwis odwiedzany dziennie przez tysiące kobiet i mężczyzn. Znajdziemy na nim chociażby idealną sukienkę na wesele (https://mosquito-sklep.pl/pl/77-sukienki-na-wesele), czy też studniówkę (https://mosquito-sklep.pl/pl/103-sukienki-na-studniowke). Obecnie, jest to nie tylko nowoczesna platforma sprzedażowa oferująca ubrania z najnowszych kolekcji marki i przecenione modele outlet, ale także ciekawy blog modowy połączony z prężnie działającymi profilami marki w różnych kanałach social media. Można powiedzieć, że firma zbudowała swoją pozycję rynkową głównie dzięki działalności w internecie.

Marka lubiana przez gwiazdy

Domeną Mosquito są wysokiej jakości ubrania (głównie damskie, ale też męskie i dziecięce), których wzornictwo doceniają nowoczesne kobiety pragnące nosić się oryginalnie i w zgodzie z aktualnymi trendami. Produkty marki doceniane są także przez influencerki i celebrytki. Ubrania z logo Mosquito noszą takie gwiazdy jak między innymi Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Paulina Sykut-Jeżyna. Na pokazach kolekcji firmy pojawia się cała śmietanka ludzi show-biznesu identyfikujących się z marką.

Mosquito to prawdziwie polska marka odzieżowa założona przez projektantkę Alicję Komar w 2009 roku. Po stosunkowo krótkim, bo zaledwie dziesięcioletnim okresie działalności, opartej głównie na sprzedaży i promocji online, firma zbudowała stabilną pozycję rynkową i ogromną bazę klientek, wśród których znajdują się również polskie gwiazdy. Dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa proponuje wysokiej jakości ubrania dla nowoczesnych kobiet o dobrym stosunku jakości do ceny – wysoki poziom jej oferty jest godny uwagi każdej kobiety.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone