Zamknij
REKLAMA

Upalne lato? Zainwestuj w automat do robienia lodów i przyciągnij klientów do swojego lokalu!

09:14, 01.08.2019 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

W gorące dni ludzie poszukują rozmaitych sposobów na schłodzenie swojego organizmu. Jedni wskakują do wody, inni chowają się na zacienionych skwerach, następni stawiają na zimne napoje lub desery. W upalne, letnie miesiące sprzedaż lodów dynamicznie wzrasta, generując całkiem pokaźne zyski! Słodkie, zamrożone kulki czy świderki w wafelku kochają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Automat do robienia lodów jest zatem doskonałym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów do lokalu!

Jaki automat do robienia lodów wybrać?

Trudno znaleźć osobę, która nie lubiłaby lodów. Dla wielu kojarzą się one z wakacjami i beztroskim wypoczynkiem. Z tego powodu inwestycja w automat do robienia lodów jest niezwykle pewna i szybko zwróci się w gorące dni. Jaką jednak maszynę wybrać? Najważniejsze, aby pracowała ona w sposób wydajny, ekologiczny oraz tworzyła lody najwyższej jakości, po które klienci będą chcieli wracać.

Jedna z najnowocześniejszych maszyn tworzących lody powstała w polskiej firmie Basat. Wieloletnia praca nad nią została poprzedzona siedmioletnimi testami. Przedsiębiorstwo dzięki swojej rzetelności, cierpliwości oraz wytrwałości stworzyło automat do robienia lodów, który pozbawiony jest słabych punktów, znajdujących się w innych modelach dostępnych na rynku. Najważniejszą innowacją jest zastosowanie wydajnego i zaawansowanego technologicznie systemu Basat IPS Logic. Pozwala on na łatwe przygotowywanie twardych, kręconych lodów, czyli popularnych „świderków”! Charakteryzują się one doskonałym smakiem oraz atrakcyjnym, przykuwającym uwagę wyglądem. Żadne dziecko nie przejdzie obojętnie, gdy zobaczy taki lód! A jak wiadomo, to właśnie najmłodsi dają największy impuls swoim rodzicom do zakupu słodkiego, zimnego przysmaku.

Prosty w obsłudze automat do robienia lodów

Nieocenioną zaleta, którą ma automat do robienia lodów wyposażony w system Basat IPS Logic, jest możliwość łatwej oraz bezawaryjnej obsługi. Sterownik to najnowszy Siemens S7-1200. Daje on gwarancję niezawodności oraz sprawia, że maszynę obsługiwać może każdy, bez wcześniejszego szkolenia! Automat nie posiada dźwigni wymagającej wprawy oraz wykonywania co chwilę monotonnej czynności. „Świderki” robione są za dotknięciem przycisku na ekranie maszyny!

Wielkim plusem tego automatu jest również jego wydajność, która obniża koszty związane z eksploatacją urządzenia. Energooszczędny automat do robienia lodów zachowuje najwyższe parametry przez długi czas! Basat postawiła na podzespoły tylko sprawdzonych i cenionych na rynku producentów, gwarantujących wysoką klasę i jakość. Ponadto w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii firma proponuje fachowy oraz szybki serwis na terenie całego kraju.

Basat – nowe i używane automaty do lodów

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa Basat zamówić można nowy lub używany automat do robienia lodów. Druga opcja jest stosunkowo tańsza i stanowi dobrą okazję do użytkowania sprzętu sezonowo lub wypróbowania go przed zakupem nowej maszyny. Zarówno nowy, jak i używany automat sprawdzi się w każdych warunkach i będzie pracował wydajnie oraz długo, tworząc tysiące pysznych lodów kręconych!

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone