Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
10:14, 13.08.2020
Perfekcyjne wyczyszczenie podłóg nie jest wcale tak prostym zadaniem nawet, jak korzysta się z pomocy specjalistycznych środków czystości. Aby przyśpieszyć i ułatwić sobie to zadanie warto jak najszybciej postawić na niezawodne urządzenia czyszczące w Szczecinie.
09:44, 11.08.2020
Ruszyła nowa edycja konkursu AGROLIGA 2020. Realizowana w ramach operacji ?Konkurs AGROLIGA 2020 i 2021 ?etap wojewódzki?
19:11, 09.08.2020
Książki są obecne w życiu każdego człowieka. Już od najmłodszych lat maluchy bawią się kolorowankami z tekstem, a także czytają elementarz. Dzięki nim edukują się i rozwijają.
19:07, 09.08.2020
Tryptyki to obrazy, które składają się z trzech części. Ludziom mogą kojarzyć się głównie ze sztuką sakralną, gdyż kiedyś pojawiały się w kościołach i były związane z tematyką religijną. Dziś coraz częściej zapraszamy je do naszych domów jako interesującą dekorację ścienną. Obrazy mają w sobie wielką moc, jeśli chodzi o aranżację wnętrz - możemy w prosty sposób całkowicie odmienić klimat pomieszczenia.
14:59, 09.08.2020
Tego lata pogoda na Pomorzu Zachodnim jest nieprzewidywalna ? od chłodnych, wietrznych dni po upały i gwałtowne burze. Kiedy termometry wskazują 30°C, przyjemnie jest wejść do chłodnego pomieszczenia, a upał zostawić za drzwiami. Jednym z najskuteczniejszych na to sposobów jest zakup klimatyzatora przenośnego.
16:31, 07.08.2020
W gabinecie tlenoterapii Medicoco przy ul. Bartoszewskiego 33 wykorzystywany jest jeden z najlepszych na rynku zestawów do terapii hiperbarycznej Hyper One, wyposażony w  systemy bezpieczeństwa oraz najwyższej klasy komponenty. Korzystanie z komory hiperbarycznej  jest w pełni bezpieczne oraz wygodne.
00:01, 06.08.2020
NA SPRZEDAŻ. Atrakcyjny dom jednorodzinny w Trzesiece
15:33, 03.08.2020
Czy wyobrażamy sobie w dzisiejszym świecie życie bez samochodu? Czy możliwym byłoby dziś, w XXI wieku życie bez auta? Z pewnością dla większości z nas nie. Zapewnia ono komfort, gwarantuje pełną wygodę, sprawia, że możemy w bardzo szybkim czasie przenieść się z jednego miejsca w drugie. I wszystko wydaje się być takie piękne, dopóki nasze cudowne auto nie zacznie się psuć. Wtedy pojawia się problem, duży stres i ciągłe wydawanie pieniędzy na mechaników samochodowych. Auto to rzecz i trzeba pamiętać, że może się ono zepsuć. Trzeba być tego w pełni świadomym. Jak jednak kupować części i wybierać mechaników, by uzyskać najwyższą jakość usług, a przy tym nie zostawić w warsztacie fortuny?
1
09:11, 03.08.2020
Wynajem tramwajów oraz autobusów na imprezy okolicznościowe stał się wspaniałą alternatywą np. dla wieczorów panieńskich, spędzanych w pubie. Szczecin, Poznań czy Warszawa to miasta, w których najczęściej korzysta się z tej formy rozrywki. Co jest interesującego w tramwajowej dyskotece?
3
11:25, 31.07.2020
Pandemia koronawirusa nie wpływa na ceny mieszkań, a Polacy mimo wszystko nadal inwestują w nieruchomości. Największe zmiany dotyczą kredytów hipotecznych, gdzie banki żądają wyższego wkładu własnego. To wnioski z kwartalnego raportu Barometr Metrohouse i Gold Finance II kw. 2020.
REKLAMA
11:07, 31.07.2020
Duża budowa, ogromna inwestycja, dziesiątki pracowników, bardzo dużo pracy, miejsce z dala od domu? W wielu sytuacjach tak właśnie wygląda budowa dużych obiektów. Jednym z bardzo ważnych aspektów, o jakich należy pamiętać w takich momentach, jest zapewnienie odpowiedniego zakwaterowania pracownikom. Wyjeżdżając bowiem do pracy z dala od miejsca zamieszkania, obowiązkiem pracodawców jest stworzenie takim osobom odpowiednich warunków do snu i odpoczynku. Kontenery mieszkalne to jedna z takich opcji, która cieszy się niezwykle dużą popularnością i na jaką stawia większość ludzi poszukujących zakwaterowania dla swoich pracowników. Wszystko to, co w tym temacie powinniśmy wiedzieć, znajduje się w tym właśnie artykule.
14:38, 29.07.2020
Planujesz zakup, sprzedaż lub wynajem mieszkania i zastanawiasz się, jak zorganizować go mądrze? To łatwe ? pod warunkiem, że masz dostęp do kilku istotnych informacji. Szczegółowa analiza rynku jest niezastąpiona zarówno w przypadku początkujących, jak i doświadczonych użytkowników branży nieruchomości. Gdzie ją znaleźć? Poznaj urban.one i wykorzystaj nowoczesną usługę wyceny nieruchomości online! Sprawdź, co to jest i dlaczego może okazać się niezwykle pomocne!
14:35, 29.07.2020
Firanki powieszone na oknach stanowią elegancką dekorację pomieszczenia, jednak ich utrzymanie w idealnym stanie niekiedy okazuje się trudnym zadaniem. Przyczyną tego jest fakt, że tkanina bardzo szybko pochłania sadzę, kurz oraz dym nikotynowy. Ten drugi w połączeniu z promieniami słonecznymi sprawia, że śnieżnobiałe firany żółkną i tracą nieskazitelny urok w relatywnie krótkim czasie. Jak zatem zachować ich idealny wygląd nie niszcząc przy tym materiału?
1
08:24, 28.07.2020
Elda-Eltra Elektrotechnika SA poszukuje kandydatów na stanowisko Technolog ds. Narzędzi
16:05, 27.07.2020
Czujesz, że Twoja praca nie daje Ci już satysfakcji? Jeżeli chcesz ponownie czerpać radość z aktywności zawodowej, czas pomyśleć o zmianie miejsca zatrudnienia. Podejmując śmiałą decyzję, możesz jedynie zyskać ? ponownie poczujesz energię, a do kolejnych wyzwań będziesz podchodził z entuzjazmem. Sprawdź, czy to dobry moment na zmianę miejsca pracy i jak przygotować dokumenty rekrutacyjne.
REKLAMA