Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:41, 21.06.2019
Polacy na tegoroczne wakacje wydadzą połowę miesięcznego dochodu gospodarstwa domowego. Niemcy najwięcej z wakacyjnego budżetu przeznaczą na podróże, a Brytyjczycy najchętniej wydają pieniądze na letnie ubrania. Wyniki 10. edycji Wakacyjnego Barometru 2019 Grupy Ferratum przynoszą ciekawe i zaskakujące wnioski. Sprawdźcie, jakie wakacyjne nawyki panują w poszczególnych krajach.
20:56, 16.06.2019
Każdy doświadczony motocyklista potwierdzi, że kupując odzież motocyklową w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę kwestie bezpieczeństwa, a dopiero później estetyki. Odzież na motor to odzież specjalistyczna. Czy musi być droga? Niekoniecznie. Na rynku polskim i zagranicznym działa wiele dobrych marek, oferujących świetnej jakości odzież oraz akcesoria motocyklowe w przystępnej cenie. Nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych, aby kupić porządne spodnie skórzane. Niemniej cena nigdy nie powinna być najważniejszym kryterium wyboru odzieży na motocykl.
9
14:54, 07.06.2019
Autobusy miejskie nie dojeżdżają na czas, ludzie spóźniają się do pracy, a dzieci do szkoły. Szczecinek stanął w korku, bo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła wymienić nawierzchnię na ul. Pilskiej. Jednej z mieszkanek puściły nerwy i? się zaczęło
12:11, 07.06.2019
Branża gastronomiczna jest świetnym wyborem dla osób, które uwielbiają samodzielnie przygotowywać wykwintne potrawy lub napoje. Jednym z popularniejszych zawodów związanych z gastronomią jest profesja barmana.
1
12:09, 07.06.2019
Branża marketingowa rozwija się w błyskawicznym tempie, a jednym z powiązanych z nią zawodów jest copywriter. Osoba na tym stanowisku może liczyć na wiele różnorodnych zleceń, które w większym lub w mniejszym stopniu są nakierowane na pozycjonowanie stron internetowych.
12:06, 07.06.2019
Niektórym sporo umyka, bo nie potrafią dobrze słuchać swoich rozmówców. Chodzi zarówno o życie osobiste, jak i też zawodowe. O ile w domu czy przy znajomych możemy wyjść obronną ręką z sytuacji, gdy czegoś nie przyswoiliśmy, to w pracy może być trudniej. Zawsze istnieje ryzyko, że przełożony zdenerwuje się, bo nie lubi kilka razy powtarzać jednej rzeczy albo czuje, że go ignorujemy. Nawet jeśli nie mówi nic ważnego, to warto go utwierdzić w przekonaniu, że uważnie słuchamy. A jak to osiągnąć?
12:04, 05.06.2019
Obecnie przedsiębiorstwa muszą bardzo dbać o swój pozytywny wizerunek. Dzięki temu mogą wyróżnić się na tle konkurencji, co wpływa na zwiększenie sprzedaży produktów lub usług. Do otrzymania takich rezultatów konieczne jest zainwestowanie w reklamę, co może mieć różną formę. Jednak najpopularniejszym wyborem są ulotki firmowe. Trzeba tylko pamiętać o tym, by zadbać o ich wygląd, co przyniesie oczekiwane rezultaty.
13:14, 03.06.2019
Konieczność wygospodarowania dodatkowej przestrzeni jest typowa dla wielu przedsiębiorstw w fazie rozwoju. Warto więc zawczasu zorientować się, jaka hala byłaby najlepszą inwestycją.
13:12, 03.06.2019
Analizując, w jakich sprawach poszkodowani starają się o odszkodowanie, najwięcej jest wypadków drogowych. Jednak tuż za nimi są wypadki przy pracy. Polacy, którzy wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, zazwyczaj emigrują w celach zarobkowych. Najłatwiej dostać pracę fizyczną, przy której nie wymaga się dobrej znajomości języka.
12:42, 31.05.2019
Spotkałeś się kiedykolwiek z terminem employer branding w swojej branży? To pojęcie dalej jest Ci dość obce? My wyjaśniamy, co ten termin właściwie oznacza i co należy zrobić, żeby zrealizować go w swojej firmie. I przede wszystkim widzieć efekty!
REKLAMA
12:38, 31.05.2019
Uważasz się za dobrego kierowcę, ponieważ od lat posiadasz prawo jazdy i nie zdarzyło Ci się do tej pory zapłacić ani jednego mandatu? Nie masz też na swoim koncie żadnej kolizji oraz żadnych punktów karnych? Niestety, mimo twojej ostrożności nie byłeś w stanie uniknąć kolizji, na dodatek sprawca wypadku zbiegł z miejsca wypadku? Co zrobić w takiej sytuacji, jak się zachować, do kogo zadzwonić. Mnóstwo pytań nasuwa się jedno po drugim. Oto kilka odpowiedzi.
12:09, 29.05.2019
Przeprowadzka najczęściej kojarzy się z chaosem, bałaganem, a często też ze sporymi zniszczeniami. Negatywne nastawienie nie sprzyja dobrej organizacji pracy, a jednocześnie powoduje stres i zniechęcenie do działania. Obecnie zmiana miejsca zamieszkania nie musi już tak wyglądać. Aby przebiegała sprawnie, wystarczą przemyślany plan i dobra firma transportowa.
06:00, 28.05.2019
Atrakcyjne działki budowlane tylko 8,5 km od Szczecinka już za 25 zł za m2
10:37, 25.05.2019
Z tamtego dnia pamięta niewiele. Zakończyła pracę w sklepie Żabka, wracała do akademika. Obudziła się 3 miesiące później, w strasznym stanie! Pogruchotana czaszka, zmiażdżona twarzoczaszka, urazy ręki i nogi.
17:59, 21.05.2019
Dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok. 135 m2, w całości ocieplony, kryty dachówką, częściowo podpiwniczony, składający się z salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, 2 łazienek z wc, 2 przedpokoi, pomieszczenia użytkowego z poddaszem oraz łazienki z wc przy pomieszczeniu użytkowym.
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone