Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
09:11, 12.09.2019
Przedsiębiorcy prowadząc działalność mogą być czynnymi podatnikami bądź zwolnionymi z VAT. W przypadku ostatniej grupy pojawi się faktura, która nie będzie zawierała podatku od towarów i usług. Jaki program pozwoli wystawić taki dokument i inne przydatne w firmie?
09:09, 12.09.2019
Niestety wielu rolników musi wspierać swoją pracę kredytami. Najpopularniejsze są kredyty, które pozwalają na modernizację i inwestycje w prowadzone przez siebie gospodarstwo. Jednak nie tylko na to rolnicy potrzebują pieniędzy. Na co rolnik może dostać kredyt w banku? Czy zawsze musi to być rzecz związana z prowadzeniem gospodarstwa rolnego?
09:03, 12.09.2019
Wejście w dorosłość to wyzwanie, przez które trudno przebrnąć bez asysty rodziców. Edukacja dziecka kosztuje, a wyjazd na studia często oznacza wiele dodatkowych kosztów. Nie każdego na to stać. Warto więc zawczasu zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka. Jak to zrobić?
4
09:02, 11.09.2019
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zlokalizowana w Szczecinku przy ul. Pilskiej 4-6 (Eko-POM), informuje o nowych godzinach otwarcia.
06:25, 09.09.2019
Rosnąca z miesiąca na miesiąc popularność mediów społecznościowych sprawiła, że tego typu portale są świetnym miejscem na zareklamowanie swojej firmy. Ostatnio, znaczny wzrost zasięgów i działań marketingowych, możemy zaobserwować na Instagramie. Podpowiadamy, w jaki sposób zbudować atrakcyjny kontent w aplikacji wykupionej w 2012 roku przez Facebooka.
15:19, 06.09.2019
Blacha aluminiowa to jeden z najpowszechniej używanych materiałów w budownictwie, który z roku na rok zyskuje na popularności i coraz częściej wchodzi na miejsce wcześniej używanych blach stalowych i cynkowych. W poniższym krótkim poradniku opracowanym z pomocą ekspertów postaramy się przekonać państwa do zwrócenia się ku tego rodzaju produktom w budowie dachu.
1
08:54, 06.09.2019
DHL to jedna z najbardziej znanych firm kurierskich na świecie ? charakterystyczne żółto-czerwone samochody na stałe wpisały się w krajobraz także polskich ulic. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda nadanie paczki DHL. Wszak nie widujemy na mieście biur tej firmy. Okazuje się jednak, że nie jest problemem sprawić, by kurier DHL zajął się naszą paczką!
16:34, 05.09.2019
Głównymi zaletami płyt grzewczych jest wygoda użytkowania, łatwiejsze utrzymanie czystości, a także estetyczny minimalistyczny wygląd. Oczywiście jak w każdych urządzeniach zdarzają się awarie. Jakie usterki w płytach elektrycznych występują najczęściej?
11:45, 03.09.2019
Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe jest o wiele bardziej świadomym segmentem rynku, jeśli chodzi o kwestie ekologiczne. Modernizowane domy zyskują coraz częściej panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, dzięki którym można znacznie ograniczyć korzystanie z konwencjonalnych źródeł ogrzewania (kotły, CO, ogrzewanie gazowe czy elektryczne) na rzecz energii cieplnej pochodzącej z popularnych paneli. A to oczywiście nie wszystkie ich zalety.
13:10, 29.08.2019
Ręka do góry, kto nie szuka sposobu na wieczną młodość i zdrowie? Chcemy być FIT, zgrabni i w pełni sił, sięgamy więc coraz częściej po rozmaite produkty, które mają nas zaprowadzić do najlepszego samopoczucia i doskonałej formy. Niektóre z nich jednak, mogą wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Oto lista tego, na co należy uważać.
REKLAMA
11:51, 28.08.2019
Elektroniczne Postępowanie Upominawcze to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych pomysłów na cyfryzację i usprawnienie działania polskiego wymiaru sprawiedliwości. Dzięki niemu nie trzeba już zmagać się z jego opieszałością by dochodzić najbardziej oczywistych, udokumentowanych fakturami czy rachunkami roszczeń. Sposób, w jaki tą niewątpliwie słuszną koncepcję zrealizowano, sprawia jednak pewne kłopoty
11:45, 28.08.2019
Świat nieustannie pędzi do przodu, a konsumenci stają się coraz bardziej wymagający. Rozwój nowych technologii pozwala radykalnie zwiększyć komfort w wielu obszarach codziennego życia, a także poprawić poziom bezpieczeństwa: zarówno w przestrzeni publicznej, jak też w prywatnych domach. Doskonale widać to na przykładzie domofonów ? tradycyjne urządzenia zostały już niemal całkowicie wyparte przez nowoczesne wideodomofony WiFi. Za stosunkowo niewielką cenę oferują one nieporównywalnie więcej przydatnych funkcjonalności.
11:47, 27.08.2019
Topy są idealną propozycją dla kobiet, które lubią ubierać się w to, co jest modne, lekkie i wygodne. Sięgamy po nie najczęściej latem, ale warto podczas tworzenia stylizacji uwzględnić je również w chłodne dni. Jakie casualowe topy są najlepsze?
10:49, 23.08.2019
Obecnie coraz częściej w prywatnych gospodarstwach i dużych oraz małych przedsiębiorstwach wdrażane są kompleksowe rozwiązania mające na celu wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Dowiedz się, jakie są aktualne dofinansowania do technologii OZE, z których można skorzystać.
06:27, 21.08.2019
Do niedawna dywany kojarzone były z bardzo tradycyjnymi wnętrzami, które opierały się zmieniającym się trendom aranżacyjnym. Dziś przeżywają swój renesans, pojawiając się niemal w każdym domu, niezależnie od stylistyki, w jakim jest on utrzymany. Bogactwo wzornictwa i sposobów wykonania dywanów pozwala umieszczać je zarówno w pomieszczeniach w stylu vintage, jak i we wnętrzach nowoczesnych.
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone