Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:41, 13.04.2021
W ostatnich czasach rynek szkoleniowy w znacznym stopniu przeniósł się do przestrzeni wirtualnej. Tym samym trenerzy muszą się zmagać z zupełnie nowymi trudnościami, szczególnie w zakresie utrzymania zaangażowania i uzyskania odpowiedniej efektywności. Szkolenia online mogą być jednak skuteczne! Wystarczy wiedzieć, jak je prowadzić.
09:38, 13.04.2021
Remont domu to doskonała okazja do wymiany przestarzałych urządzeń grzewczych. Warto to zrobić, ponieważ kwestia gospodarki energią cieplną w budynku realnie wpływa na komfort mieszkania, szczególnie w miesiącach zimowych. Coraz więcej uwagi zwraca się na ekologiczne sposoby ogrzewania budynków, dlatego warto rozważyć pompy ciepła.
19:07, 12.04.2021
Outsourcing we współczesnej gospodarce zajmuje ważne miejsce. Wiele firm w ramach oszczędności zrezygnowało z zatrudniania na etatach służb, które nie generują przychodu i których praca nie rekompensuje kosztów utrzymania. Należą do nich między innymi służby porządkowe. Większość przedsiębiorstw korzysta z usług zewnętrznych firm sprzątających. Czy jest to dobre rozwiązanie i jakie są jego zalety?
1
09:58, 12.04.2021
Trwająca od ponad roku w Polsce pandemia COVID-19 wpłynęła na bieżącą sytuacje na rynku pracy. Mimo iż bezrobocie w kraju można określić jako stabilne, to należy pamiętać, że wiele zależy od konkretnego regionu kraju i poszczególnej branży gospodarki. Jak powszechnie wiadomo obecnie wiele sektorów zmaga się z ogromnymi problemami, a inne szybko się rozwijają. Jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Szczecinku? Czy warto tu obecnie szukać pracy?
15:57, 09.04.2021
Organizacja polskich katolików świeckich - Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, zainicjowała, zorganizowała i koordynowała udaną zbiórkę pieniędzy na odbudowę kościoła, zabudowań klasztornych i dzwonnicy w Nursji. Dzięki darczyńcom z Polski udało się dokonać bardzo ważnego dzieła.
REKLAMA
21:34, 08.04.2021
Składanie deklaracji podatkowych i uiszczanie opłat to czynności, z którymi nie warto zwlekać. Jedną z nich jest deklaracja na podatek od nieruchomości. Jaki jest termin składania deklaracji i kto jest do tego zobowiązany?
07:56, 08.04.2021
Lockdown sprawił, że dla wielu firm, szczególnie z branży HoReCa, sytuacja ekonomiczna stała się trudna. Prowadzenie działalności bywa wręcz niemożliwe. Konieczne staje się cięcie kosztów. Wiele osób zarządzających biznesem uznaje, że pierwsze powinny zostać zredukowane koszty ogólnie pojętej reklamy.
22:33, 06.04.2021
Dieta BARF dla psa (z ang. Biologically Appropriate Raw Food, czyli biologicznie dopasowana surowa dieta) zdobyła w ostatnich latach wielu zwolenników. Bazuje ona na surowym mięsie, a jej twórcą jest lekarz weterynarii Ian Billinghurst. Wielu opiekunów zastanawia się, czy tego typu sposób żywienia służy czworonogom. Na jakich zasadach opiera się dieta BARF dla psów i czym karmić ukochane zwierzę, chcąc zapewnić mu prawidłowy rozwój, energię i wszystkie niezbędne składniki odżywcze?
14:30, 06.04.2021
Kuchnia nie bez powodu jest przez wielu uznawana za swoiste serce każdego domu. To w tym pomieszczeniu codziennie szykujemy posiłki dla całej rodziny, toczymy długie rozmowy przy stole oraz relaksujemy się z filiżanką dobrej kawy i odrobiną słodkości na talerzu.
00:29, 04.04.2021
Mówi się, że nie ma niewygodnej łazienki. Jest tylko niewłaściwie zaprojektowana. Zobacz jak urządzić i wyposażyć jej wnętrze, aby czuć się w nim swobodnie i komfortowo.
REKLAMA
00:27, 04.04.2021
Każdy użytkownik drukarki co jakiś czas staje przed zadaniem w postaci wymiany części eksploatacyjnych w postaci tuszy lub tonera. Dla jednych jest to proste zadanie rutynowe, dla innych wymiana tuszu może kojarzyć się z trudnym i mało przyjemnym zadaniem. Nie ważne czy jesteś początkującym użytkownikiem drukarki czy też traktujesz wymianę tuszu lub tonera jak przysłowiową ?bułkę z masłem? to w tym artykule znajdziesz kilka pomocnych i uniwersalnych wskazówek.
14:32, 02.04.2021
Zakupy spożywcze przez internet to doskonały sposób na szybkie zamawianie potrzebnych produktów bez wychodzenia z domu. Z tego typu opcji korzysta coraz większa liczba klientów, którzy chcą uniknąć spędzania większości czasu w sklepach oraz wolą poszukiwać wygodniejszych i bardziej komfortowych form. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, korzystając z licznych rabatów oraz promocji online. Jak zrobić zakupy spożywcze online z dostawą do domu?
12:00, 02.04.2021
Choć obecnie jesteśmy świadkami 3 fali pandemii koronawirusa Covid-19, epidemiolodzy coraz częściej przyznają, że prawdopodobnie niedługo będzie mierzyć się z 4 falą, wywołaną chociażby przez brazylijską odmianę wirusa. Na powrót do codzienności sprzed pandemii, w tym pracy w biurze, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Warto więc oswajać się z myślą o lecie spędzonym w domowym biurze. Jak przygotować się na home office, gdy za oknem upały? Sprawdź 5 polecanych sposobów.
1
12:51, 01.04.2021
Moment, w którym odbieramy klucze do własnego M, jest jednym z tych, które zapamiętamy do końca życia. Najczęściej jednak w mieszkaniu należy przeprowadzić gruntowny remont, zanim spędzimy pierwszą noc w wymarzonej sypialni. Niektóre z tych prac nie wymagają specjalistycznych umiejętności i możemy wykonać je samodzielnie.
12:47, 01.04.2021
Nowoczesne systemy automatyki domowej pozwalają wyraźnie zwiększyć poziom zabezpieczeń w budynku. Dotyczy to nie tylko biurowców i dużych obiektów, ale także domów jednorodzinnych czy nawet mieszań. Istotną grupą narzędzi tworzących takie systemy są kamery bezprzewodowe. Do czego wykorzystać je w użytku domowym i na co zwrócić uwagę przed zakupem?
REKLAMA
REKLAMA