Zamknij
REKLAMA
09:35, 18.06.2021
Mrówka na wakacje! Dmuchańce, baseny
08:01, 17.06.2021
Jakie zalety mają internet stacjonarny i internet mobilny? Czym sugerować się, wybierając internet?
00:26, 17.06.2021
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
09:13, 15.06.2021
Czego może dotyczyć najem okazjonalny?
11:48, 14.06.2021
Kredyt gotówkowy to bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzysta spora część kredytobiorców. I mowa tutaj nie tylko o osobach zainteresowanych wsparciem na poziomie kilku tysięcy złotych, ale i klientach, którzy szukają kredytu do 100 000 zł. 
REKLAMA
11:41, 14.06.2021
Jachty mogą mieć różne przeznaczenie. Używa się ich przede wszystkim do wypoczynku na wodzie, ale także do uprawiania sportu, do celów szkoleniowych. Od rodzaju żagli, od ich trwałości zależy nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo. Często wybór żagli sprawia nieco problemów, szczególnie początkujący żeglarze mogą nieco dłużej zastanawiać się nad tym, które żagle okażą się dla nich najlepsze.
10:30, 14.06.2021
Lato zbliża się do nas wielkimi krokami - warto wyciągnąć już więc letnie kieliszki i szklanki, bo domowy, letni drink bar czai się tuż za rogiem. Warto być przygotowanym na niespodziewanych i tych spodziewanych gości. Co będzie potrzebne do wyśmienitych, orzeźwiających drinków na nadchodzący sezon i jakie przepisy na domowe koktajle mogą być twoimi popisowymi?
17:31, 13.06.2021
Naprawa naszego samochodu po zdarzeniu nie kończyła się na wymianie połamanego zderzaka. Zostawiliśmy trochę pieniędzy u blacharza, swoje zarobił lakiernik.
14:54, 11.06.2021
Pomimo trwającej od wielu miesięcy pandemii zapotrzebowanie na usługi kompleksowego odświeżania wyrobów tekstylnych wciąż jest w Polsce bardzo wysokie. Polacy chętnie oddają brudne ubrania w ręce specjalistów, oszczędzając w ten sposób czas i zyskując wygodę na co dzień. Coraz więcej osób zamiast tracić czas na pranie i prasowanie w domu woli skorzystać z usług świadczonych przez profesjonalne pralnie wodne i chemiczne. Dynamicznie rozwijająca się branża pralnicza nie zwalnia tempa, a nowe punkty usługowe przyjmują się w kolejnych polskich miastach. Rynek usług pralniczych niewątpliwie ma przed sobą bardzo korzystne perspektywy, w związku z czym coraz więcej przedsiębiorców podejmuje decyzję o uruchomieniu własnej pralni. O sukcesie takiego przedsięwzięcia decyduje co najmniej kilka czynników, m.in. dobór odpowiedniego wyposażenia. W dalszej części artykułu omówimy, jakie maszyny i urządzenia powinny znaleźć się w profesjonalnej pralni chemicznej.
14:05, 11.06.2021
Podczas budowy domu trzeba zadbać o wiele spraw, żeby mieszkało się w nim komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Istotną kwestią wymagającą naszej uwagi jest wentylacja, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, a tym samym pomaga pozbyć się szkodliwych substancji z pomieszczeń. Jednym z głównych elementów systemu wentylacyjnego jest komin, który wymaga specjalnego wykończenia. Z tego artykułu dowiesz się jakie rodzaje zakończeń komina są dostępne na rynku i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
REKLAMA
20:37, 10.06.2021
Rynek aut używanych dynamicznie się rozwija. Do Polski trafia coraz więcej pojazdów, dzięki czemu wzrasta szansa dla kupujących na znalezienie wymarzonego modelu samochodu. Niestety nie zawsze pojazdy, które docierają do nas zza granicy, są sprawne technicznie.
09:52, 10.06.2021
Kobiety od zarania dziejów noszą biżuterię na całym świecie. Na początku składała się ona tylko z rzemyków oraz ładnych kamieni. Później bardzo modne stały się diamenty i różnego rodzaju kryształy. Równolegle z tym trendem rozwijała się także biżuteria ze złota i srebra. Wraz z rozwojem bardzo dużym problemem stała się wysoka cena. Z tego właśnie powodu popularność zdobywała tańsza biżuteria sztuczna. Niestety posiadała ona wady, takie jak kiepskiej jakości materiały oraz brak trwałości. Dlatego w ostatnich czasach bardzo dużą popularność zdobyła biżuteria ze stali chirurgicznej.
08:22, 10.06.2021
Badania NDT (non destructive testing) to bardzo szerokie pojęcie obejmujące zbiór kilkudziesięciu różnych metod badawczych stosowanych w celu wykrywania wad, uszkodzeń itd. w urządzeniach wykorzystywanych w branży przemysłowej. Ich istota opiera się na tym, że badania nieniszczące ? jak sama nazwa wskazuje ? nie skutkują zniszczeniem badanego obiektu. Ta zaleta badań NDT sprawia, że są one chętnie wykorzystywane np. w ramach okresowych testów działania uruchomionej instalacji. Jeśli chodzi o materiał, z jakiego wykonane są badane obiekty, badania niedestrukcyjne przeprowadza się przede wszystkim w przypadku elementów betonowych, metalowych, laminatów, części wykonanych z odlewek czy złączy spawanych.
13:24, 09.06.2021
Sposobów na budowanie własnego biznesu jest naprawdę sporo. Jednym z kluczowych narzędzi jest praca nad marką osobistą, nazywana inaczej personal brandingiem. O ile jeszcze kilka lat temu uważano go za ewentualny dodatek do skutecznej promocji firmy, to obecnie stanowi on podstawę działania. Jak zadbać o markę osobistą, by pomogła w rozwoju przedsiębiorstwa? O czym trzeba pamiętać, żeby zwiększyć szansę na odniesienie sukcesu? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części artykułu.
08:27, 07.06.2021
Czasy są takie, jakie są. Wiele osób obecnie stoi przed problemem znalezienia pracy. Redukcja etatów, masowe zwolnienia, brak środków na utrzymanie pracowników... Pandemia mocno dała się we znaki. Jeśli jesteście obecnie bezrobotni i szukacie pracy, ale bez skutku, to być może coś robicie źle? A może robicie wszystko wystarczająco, ale... to wciąż za mało? Mamy dla was kilka porad odnośnie tego, w jaki sposób szukać pracy, aby w końcu ją znaleźć. Niektóre z naszych propozycji mogą was zaskoczyć!
REKLAMA
REKLAMA