Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:38, 20.01.2022
Odwiedziny na Ukrainie mogą pozostawić wiele wspaniałych wspomnień, również tych kulinarnych. Słonina, suszone rybki czy marynowane warzywa to jednak nie wszystko. Z czym jeszcze powinna kojarzyć się Ukraina? Co znajdzie się na ukraińskim stole podczas imprezy?
08:12, 20.01.2022
Wobec ogromnej konkurencji na rynku, warto się wyróżnić i pokazać klientom, że idziemy z duchem czasu. Aplikacje mobilne są jedną z opcji, która pozwoli pozyskać nowych klientów i zbudować wierną społeczność wokół oferowanych usług i produktów.
21:13, 19.01.2022
Praca na etacie to stabilizacja, ale z czasem wcześniej czy później przychodzi wypalenie bo pojawia się rutyna i szklany sufit, jedyną alternatywą jest własna działalność gospodarcza.
20:02, 18.01.2022
Takie pytanie w ogóle nie powinno być dylematem. Odpowiedź powinna być wręcz oczywista i taka sama dla każdego klienta. Jasne, że zdecydowanie każdy klient posiadający zobowiązania pozabankowe wolałby je spłacić poprzez konsolidację, zamianę na kredyt ratalny niż zaciągać kolejną chwilówkę i stale powiększając koszty i saldo zadłużenia.
15:42, 18.01.2022
Po lekturze tego e-booka przypomniał mi się cytat Roberta Gryna, znakomitego przedsiębiorcy, twórcy Codewise. Stwierdził kiedyś w jednym z wywiadów, że “inspiracja jest jedną z najbardziej niedocenianych rzeczy na tym świecie”. To bardzo dobrze oddaje całą esencję tej książki. “310 pomysłów na biznes” nie zarejestruje za Ciebie spółki, nie opłaci podatków czy ZUS-u, nie pokaże też, w jaki sposób poradzić sobie z licznymi dylematami i rozterkami.
REKLAMA
15:38, 18.01.2022
Cały proces zakładania firmy nie jest skomplikowany, jednak niezależnie od branży w jakiej zamierzamy działać, warto skonsultować się ze specjalistami. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wybranie najlepszej, a co za tym idzie najbardziej opłacalnej formy opodatkowania. Nie ma jednego najkorzystniejszego sposobu odprowadzania podatków. Wszystko zależy od branży w jakiej działamy, a także od formy prawnej. Początkujący przedsiębiorcy, aby uniknąć kosztownych błędów związanych z nietrafionymi decyzjami, powinni wybrać profesjonalne biuro rachunkowe. Jakie korzyści wynikają z takiego podejścia?
15:37, 18.01.2022
W pewnych okolicznościach wycinka drzew to konieczność. W takiej sytuacji niezbędne jest profesjonalne przeprowadzenie procesu wycinki, aby uniknąć nieszczęśliwego wypadku. Zagrożeń jest bowiem wiele, głównie ze względu na konieczność pracy na wysokości. O czym należy pamiętać, aby wycinka drzew przebiegła bezpiecznie?
15:36, 18.01.2022
Wózki widłowe to pojazdy przeznaczone do bezpiecznego i szybkiego przetransportowania ciężkich ładunków w wyznaczone miejsce. Teoretycznie, najważniejszym parametrem jest maksymalny udźwig. Warto pamiętać, że to bardzo ważna, choć nie główna cecha decydująca o wyborze konkretnego egzemplarza. Wózki widłowe powinny zapewniać komfortową i bezpieczną pracę, dlatego warto zaznajomić się dodatkowymi parametrami, które wpływają na ich użyteczność.
15:34, 18.01.2022
Jeszcze do końca lat 80. XX wieku nauka rosyjskiego była w Polsce powszechna, ponieważ odbywała się w szkołach. Później na pewien czas język ten stracił popularność, aby dzisiaj znów cieszyć się rosnącym powodzeniem. Rosyjski staje się popularny ze względu na użyteczność, a także stosunkową prostotę. Jednak czy język ten rzeczywiście jest łatwy czy po prostu wydaje się taki Polakom?
15:33, 18.01.2022
Trudno wyobrazić sobie dzisiaj reklamę zewnętrzną bez druku wielkoformatowego. Billboardy, plakaty i szyldy powstają właśnie dzięki temu drukowi. Jednak wbrew pozorom to nie jedyne jego zastosowanie. Gdzie jeszcze się go wykorzystuje?
REKLAMA
1
14:18, 18.01.2022
Okres zimowy nie zawsze pozwala nam cieszyć się białym puchem i możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niestety bardzo często pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór, co wiąże się z koniecznością zagospodarowania dzieciom długich zimowych wieczorów. W tym czasie najlepiej sprawdzają się zabawki, które będą w stanie pochłonąć malucha na wiele godzin. Na jakie gadżety można się zatem zdecydować?
10:53, 17.01.2022
Gospodarowanie odpadami w Szczecinie nie przysparza już tak wielu trudności, jak bywało to jeszcze kilka lat temu.
12:27, 14.01.2022
Reklamy zewnętrzne otaczają nas każdego dnia, są obecne w przestrzeni publicznej w wielu różnorodnych formach, niektóre z nich uznawane są nawet za dzieła sztuki. Czym jednak tak właściwie są reklamy zewnętrzne, kiedy powstała pierwsza z nich, jakie są ich rodzaje i czy wciąż w dobie internetu ich stosowanie ma w ogóle jakikolwiek sens?
14:34, 13.01.2022
Elektryczne ogrzewanie mieszkania może być bezpieczne dla zdrowia i środowiska oraz bardzo wygodne  - nie wymaga dodatkowego specjalnego pomieszczenia oraz prosta obsługa sprawiają że ogrzewanie elektryczne zyskuje coraz więcej zwolenników.
14:25, 13.01.2022
Kotary drzwiowe, czyli elastyczne pasy wykonane z polichlorku winylu, znajdują swoje zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach, sklepach spożywczych, chłodniach i wielu innych miejscach. Doskonale zastępują tradycyjne drzwi. Stają się rozwiązaniem wpływającym na komfort i bezpieczeństwo pracy.
REKLAMA
REKLAMA