Zamknij
REKLAMA

90% polskich gospodarstw siedzi na bombie, która prędzej czy później wybuchnie!

21.28, 16.09.2022 .
zdjecie podglądowe

Czy w obecnych czasach poczucie bezpieczeństwa jest w ogóle możliwe?

Oczywiście za nasze bezpieczeństwo odpowiadają dedykowane służby, które w zależności od sytuacji wspierają nas w różnych obszarach: zdrowia, życia, bezpieczeństwa publicznego czy innych równie istotnych sprawach. Ale czy zastanawialiście się Państwo, co robicie Wy dla poczucia własnego bezpieczeństwa? No właśnie, w codziennym zabieganiu nie starcza nam czasu, a może chęci, aby uporządkować sprawy, które powinny być dla każdego z nas fundamentalnymi…

Jak wygląda statystyczna, polska, młoda Rodzina? Z reguły funkcjonuje według standardu 2 plus 2, często bywa tak, że jedno z dorosłych skupia się na zarabianiu i utrzymaniu Rodziny, drugie z małżonków, przynajmniej w pierwszych latach skupia się na utrzymaniu domu i wychowaniu dzieci. Kolejną charakterystyczną sprawą jest chęć posiadania własnego mieszkania, czy domu, dlatego do naszej młodej Rodziny, dołącza kolejny członek, czyli bank. I o ile inni członkowie naszej Rodziny pomagają w utrzymaniu, o tyle bank co miesiąc wyciąga ręce po swoje… I taka sytuacja trwa przez większą część naszego życia, a my tolerujemy niechcianego członka rodziny, ale co się dzieje w sytuacji, gdy zabraknie jednego z kredytobiorców?

Jeżeli posiadamy odpowiednie zabezpieczenie, to poza oczywiście wielką stratą osobistą, możemy dalej funkcjonować, zapewniając Rodzinie dotychczasowy poziom życia… Ale załóżmy, że takiego ubezpieczenia nie posiadamy, bo tak funkcjonuje większość polskich Rodzin…, pozostajemy z wielką stratą, nie tylko emocjonalną, ale również finansową… I nie jest tu zabezpieczeniem bankowe ubezpieczenie kredytu, bo ono złagodzi straty finansowe, ale w bardzo niewielkim stopniu…

Zacząłeś się zastanawiać, jak wygląda Twoja sytuacja?  

Widzisz podobieństwa?

A może znasz kogoś, kto jest w takiej sytuacji?

90% polskich gospodarstw siedzi na bombie, która prędzej czy później wybuchnie i zmusi ich do zajęcia się, tak ważnym aspektem, jak własne finanse.

Często słyszę, podczas spotkań informacje, że ktoś po prostu nie chce wiedzieć, jak wyglądają jego finanse osobiste. To tak, jak unikanie wizyt kontrolnych u lekarza lub okresowych obowiązkowych (na szczęście), badań medycyny pracy.

Wolę, nie wiedzieć co się dzieje i dopiero jak zachoruję to biegam i szukam specjalisty.

To tylko jeden z przykładów, z którymi spotkałem się podczas wieloletniej praktyki…

Czy Państwo również lubicie być zaskakiwani i szukacie rozwiązań dopiero w sytuacji kryzysowej?

Czy raczej preferujecie profilaktykę?

Czy nie warto poświęcić godziny życia, aby poukładać wszystkie sprawy i być przygotowanym na trudne sytuacje, nawet, gdyby miały one nigdy nie nadejść?

Jeśli ważne jest dla Was życie, zdrowie i przyszłość Waszych Najbliższych…

Jeżeli chcecie decydować o swoim majątku i zarządzać nim w odpowiedzialny sposób, zapraszam do kontaktu, chętnie spotkam się z Wami i porozmawiamy o tym, jak wygląda Wasza obecna sytuacja, z jakich korzystacie narzędzi, czy zabezpieczeń?

Czy te rozwiązania są rzeczywiście dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości?

Czy ktokolwiek proponując Wam jakieś rozwiązanie, poświęcił czas, aby zapytać, czego potrzebujecie, jakie są Wasze oczekiwania, czy na podstawie głębokiego spojrzenia w oczy, znalazł złoty środek…, korzystny dla Was, czy dla Niego?

Spotkanie, na którym przeanalizujemy Twoją sytuację trwa godzinę, jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Drodzy Państwo, od ubiegłego roku funkcjonuje w Szczecinku Przedstawiciel największej Firmy Doradztwa Finansowego w Europie – OVB Allfinanz Polska, Robert Kram, człowiek z ponad 25-letnim doświadczeniem w finansach, który wspiera lokalnych Mieszkańców oraz Przedsiębiorców.

Firma OVB działa w oparciu o standardy, które sprawdziły się w 15 krajach Europy przez ponad 50 lat.

Finanse, planowanie i zabezpieczenie finansowe to tematy, które są ważne w naszym życiu, czy tego chcemy, czy nie. Jednak tylko nieliczni mają odpowiednią wiedzę na ten temat - rynek jest złożony, istnieje wiele produktów finansowych i jeszcze więcej możliwości ich wykorzystania. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje. Oczywiście można „wziąć towar z półki”, ale czy warto ryzykować, skoro można mieć rozwiązanie uszyte na miarę, często za mniejsze pieniądze?.

W OVB pracują tylko zaangażowani i wysoko wykwalifikowani Pośrednicy Finansowi, którzy doradzają z zaangażowaniem i dokładnie wiedzą, co robią. Każde doradztwo dotyczące danego tematu przebiega systematycznie w kilku etapach. Dzięki temu Klienci i Doradcy - w sposób prosty i przejrzysty - wspólnie wybierają najlepiej dopasowane rozwiązanie. Polecane produkty finansowe są starannie wyselekcjonowane i spełniają wysokie standardy jakości. OVB współpracuje z renomowanymi przedstawicielami branży.

Jak przebiega nasza współpraca?

Początkiem doradztwa jest spotkanie w celu przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta, podczas której porozmawiamy na temat spraw życia codziennego, tak, aby jak najlepiej się poznać. Na spotkaniu omówimy Twoją obecną sytuację finansową, przyglądniemy się Twoim planom na przyszłość, poznamy Twoje cele i życzenia.

Podczas kolejnej rozmowy doradczej przedstawię odpowiednie rozwiązania finansowe, idealnie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Co istotne, wybierzemy produkty najwyższej jakości z oferty naszych renomowanych Partnerów.

Moje doradztwo nie kończy się jednak na tym etapie. Aby móc dostosować planowanie finansowe do Twoich zmieniających się warunków życiowych, będę kontaktował się z Tobą indywidualnie, aby mieć możliwość zareagować na nowe wydarzenia w Twoim życiu, które mogą dotyczyć skorygowania Twoich zabezpieczeń, czy ustanowienia dodatkowych, jeśli pojawi się taka potrzeba. Tak, wyraziłem się precyzyjnie, żadnych infolinii, natrętnych botów, tylko Twój żywy i indywidualny Doradca, który zna Ciebie i Twoją sytuację.

Na rynku jest wielu dostawców produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Dlatego dokonujemy wstępnej selekcji, a naszymi Partnerami stają się tylko najlepsze i najbardziej prestiżowe towarzystwa ubezpieczeniowe i banki – nazywamy to strategią Premium Select.

W ten sposób gwarantujemy, że otrzymujesz od nas tylko produkty najwyższej jakości.

Czy możesz sobie pozwolić na taką opiekę?

Tak, każdy może zostać moim Klientem i posiadać rozwiązania, których potrzebuje.

Zapraszam do kontaktu

Robert Kram DORADCA FINANSOWY Kierownik Oddziału OVB Allfinanz Polska

adres: Kaszubska 1A/64, 78-400 Szczecinek

tel. 692 452 939

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%