Zamknij
REKLAMA

Pasja motocyklowa łączy z IRON MOTO.

22.49, 12.08.2022 Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Iron Moto
Skomentuj

Sympatycy jednośladów to wymagająca grupa klientów – żądają oni skrajnie dobrej jakości od części, akcesoriów i odzieży motocyklowej, które zwiększają ich bezpieczeństwo w czasie letnich przejażdżek czy też podróży. Dlatego szukając części do swoich jednośladów czy kupując odzież motocyklową lub kask, wybierają oni sklepy dla motocyklistów, które nie tylko dysponują szeroką ofertą, ale także są prowadzone przez entuzjastów motocykli, chętnych w każdej chwili służyć poradą w razie kłopotów z doborem towaru. Motocykl traktują jako przyjazny środek lokomocji, jak również narzędzie do relaksacyjnego sposobu na spędzenie wolnego czasu lub chęć poczucia się jak filmowy Easy Rider…

To cieszy, że również w Szczecinku mamy takich ludzi z pasją, służących pomocną dłonią i chętnie udzielających wszelkich informacji na tematy związane z ich wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W tego typu sytuacjach mieszkańcy Szczecinka i okolicznych miejscowości zawsze mogą liczyć na sklep internetowy IRON MOTO z siedzibą przy ul. Warcisława IV 4 A-B (wjazd od ul. Chełmińskiej).

Już od 7 lat prowadzimy sklep internetowy www.iron-moto.pl z częściami i akcesoriami motocyklowymi w Szczecinku. Łączy nas wieloletnia pasja motocyklowa, spotkania w gronie znajomych, turystyka i dzielenie tych samych doznań i wrażeń z przyjaciółmi. Dlatego po wielu latach i wielu tysiącach przebytych kilometrów wydaje nam się, że robimy to profesjonalnie. Wierzymy, że najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt bycia docenianymi przez wielokrotne wyróżnienia nadawane dla biznesu internetowego w kraju przez naszych klientów, jak i znanych cenionych marek takich jak MOTUL, CASTROL, NGK, DENSO, CABERG, MT HEMETS.

Na przestrzeni ostatnich lat sklep Iron-Moto nawiązał długofalową współpracę w wieloma znanymi i cenionymi markami, producentami kasków, jak również z polskim producentem odzieży motocyklowej SECA. To pozwoliło z powodzeniem powiększyć i tak już szeroki zakres posiadanego asortymentu. Skupieni na początku na częściach eksploatacyjnych, z biegiem lat sklep sukcesywnie rozszerzał swoją ofertę również o wszelkiego rodzaju akcesoria pomocne w podróżach, jak np. kufry, sakwy bagażowe, torby podróżne itp. Miłośnicy jednośladów oraz bliższych i tych dalszych wypraw z pewnością znajdą tu wszystko, czego potrzebują dla swoich motocykli. Zawsze także mogą liczyć – zarówno telefonicznie, jak i osobiście w siedzibie sklepu - na profesjonalne doradztwo i wieloletnie doświadczenie ekipy Iron-Moto.

[FOTORELACJA]6756[/FOTORELACJA]

Konkurs

Wspólnie ze sklepem Iron-Moto przygotowaliśmy dla naszych Czytelników niespodziankę. Pierwszych 10 klientów robiących zakupy w sklepie za kwotę powyżej 300 zł, którzy podadzą hasło „iszczecinek”, otrzyma dodatkowy gadżet - okulary przeciwsłoneczne.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

MotocyklistaMotocyklista

2 0

Wiele razy robiłem tam zakupy i jestem bardzo zadowolony.Ma dobry towar i jest uczciwym sprzedawcą.Zawsze jak będę miał potrzebę kupna czegoś do motocykla to napewno u niego.Ma dobre i świeże opony jak również oleje.Polecam kolegom motocyklistom ten sklep. 08:32, 14.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%