Zamknij
REKLAMA

Najlepsze wyposażenie dla Twojej stacji paliw

14:10, 28.05.2022 |
Skomentuj

Dobrze wyposażona stacja paliw to złożony system zaawansowanych komponentów, które muszą ze sobą perfekcyjnie i co istotne, niezawodnie współgrać.

Nie da się skonstruować wydajnego punktu wydawczego, jeśli poszczególne elementy składowe będą narażone na uszkodzenia i awarie. Niekontrolowane usterki przyczyniają się do powstawania przestojów w pracy stacji, co w bezpośredni sposób generuje straty finansowe dla inwestora. Niezadowolony klient, który po raz kolejny konfrontuje się z awarią, zrezygnuje z kłopotliwego punktu i wybierze konkurencyjną ofertę. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażenie dla stacji paliw odpowiadało współczesnym wymaganiom technicznym i było niezawodne. Na przykładzie oferty marki Corrimex prezentujemy, jak wygląda najlepsze wyposażenie dla stacji paliw.

Budowa stacji paliw z Corrimex

Corrimex to polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, znana z dostarczania rozwiązań dla nowoczesnych stacji paliw i myjni samochodowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się wyposażaniem, serwisowaniem i uruchamianiem punktów tankowania pojazdów oraz myjni. Jako wiodący podmiot w tym zakresie zajmuje się również naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi poszczególnych elementów infrastruktury obiektów tego typu. Wyróżnikiem marki jest obszerna wiedza techniczna i  profesjonalizm w działaniu. W ramach wyposażania obiektów paliwowych Corrimex korzysta wyłącznie z komponentów marek światowej klasy. Firma posiada rozległą sieć terenową, a także wiele punktów serwisowych, których zasięgiem objęty jest cały obszar kraju. Oznacza to, że instalatorzy i serwisanci od Corrimex są w stanie prowadzić prace na terytorium dowolnej miejscowości w Polsce. Działalność przedsiębiorstwa została wielokrotnie wyróżniona prestiżowymi nagrodami branżowymi. Wśród najważniejszych można wyróżnić m.in.:

  • zdobycie Złotego Oktana IPP,
  • nagrodę Gazele Biznesu,
  • wyróżnienie Diamenty Forbesa.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również dystrybucją armatury przemysłowej, specjalistycznych pokryw najazdowych i studni dostępowych wykonanych z innowacyjnych materiałów kompozytowych. Jeśli szukasz doświadczonego partnera, który stanie się gwarantem nowoczesnego, estetycznego i solidnego skonstruowania punktu wydawania paliw – z pewnością Corrimex jest firmą wartą uwagi.

Oferta Corrimex dedykowana dla stacji paliw

Corrimex wyposaża i serwisuje stacje paliw w sposób kompleksowy. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem od pierwszych etapów planowania inwestycji, przez dostarczenie i instalację wyposażenia, aż po całkowite ukończenie projektu i późniejsze serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne punktu. Wyposażenie stacji paliw obejmuje montaż dystrybutorów, systemów pomiarowych, czy podziemnych instalacji paliwowych. Warto zaznaczyć, że firma współpracuje jedynie z przodującymi producentami poszczególnych elementów wyposażenia. To sprawia, że gotowy obiekt legitymuje się wysoką kulturą techniczną, wydajnością i niezawodnością. Wyposażenie stacji benzynowej od Corrimex to przede wszystkim:

  • Dystrybutory paliw Tokheim. Dystrybutory paliw cechujące się wysokim stopniem zaawansowania technicznego. Tokheim zajmuje się wytwarzaniem dystrybutorów flotowych, podajników detalicznych, czy urządzeń zintegrowanych z systemami płatności bezgotówkowych. W ofercie Corrimex zaleźć można dystrybutory do różnych rodzajów paliw i dodatków, w tym także LPG i AdBlue.
  • Systemy pomiarowe TLS Gilbarco Veeder Root. Urządzenia, które zwiększają kontrolę nad procesem efektywnego zarządzania stacją. Pozwalają precyzyjnie określić stan zapełnienia zbiorników, co jest ważnym działaniem w kontekście zabezpieczenia interesów inwestora. Niekontrolowane wycieki, kradzieże i obecność innych rodzajów cieczy są wykrywane przez system składający się z intuicyjnego panelu sterowania, czujników i sond.
  • Instalacje rur paliwowych KPS. Polietylenowe komponenty zapewniają bezpieczny i nieprzerwany przesył paliw płynnych podziemnymi ciągami technologicznymi. Marka pochodząca ze Szwecji produkuje odporne na czynniki fizykochemiczne rury, które służą do transportu różnych rodzajów paliw dystrybuowanych na stacjach. Specjalna konstrukcja rur KPS zapewnia skuteczną izolację materiału budulcowego od węglowodorów, dzięki czemu rura nie jest w stanie się rozwarstwić nawet po długim okresie eksploatacji.
  • Armatura paliwowa Elaflex. Wytrzymała armatura w formie kompensatorów, pistoletów nalewczych (pistolety do benzyny, diesla, LPG, substancji chemicznych, dodatku AdBlue), złączy, węży i śrubunków zwiększa wygodę użytkową oraz zabezpiecza wyposażenie stacji benzynowej przed nagłymi awariami. Elaflex to wiodący specjalista w zakresie produkowania armatury paliwowej. Firma dostarcza wiele nowoczesnych rozwiązań dla cystern, statków i systemów gazoportowych, co świadczy o olbrzymim doświadczeniu przedsiębiorstwa.
  • Pokrywy i studnie kompozytowe Fibrelite. Fibrelite to międzynarodowy producent kompozytowych pokryw najazdowych i studni dostępowych. Jednym przedstawicielem firmy na rynek polski jest Corrimex, posiadający wyłączność na dystrybucję i autoryzowany serwis. Fibrelite tworzy personalizowane rozwiązania w formie studni nazbiornikowych, czy podziemnych systemów poddystrybutorowych, które są dopasowane do warunków terenowych oraz potrzeb inwestora. 
  • Pompy tłoczne Red Jacket. Systemy pompujące optymalizują wolumen przepływu cieczy w celu poprawy wydajności wydawania paliw. Urządzenia Red Jacket cechują się w tym kontekście wysoce zadowalającą pracą. Są ciche, oszczędne i nie wymagają zastosowania drogich instalacji sterujących. Zanurzeniowe pompy przeznaczone są do tłoczenia różnego rodzaju paliw: diesla, benzyny, propan-butanu, a nawet specjalistycznych paliw lotniczych wymagających specjalnych warunków dystrybuowania.

Doświadczony partner w budowie stacji paliw

Wyposażenie dla stacji paliw w nowoczesne elementy składowe wpływa na odbiór takiego miejsca przez kierowców. Punkt wydawczy, który jest: przyjazny dla użytkownika, wygodny w eksploatacji i szybki w działaniu, zyskuje pozytywną opinię wśród klientów. Jeśli budujesz stację paliw i zastanawiasz się nad jej wyposażeniem w sprawdzone rozwiązania, koniecznie skontaktuj się z przedstawicielem Corrimex. Firma od ponad trzech dekad doradza i wdraża sprawdzone rozwiązania, które są wykorzystywane na całym świecie. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%