Zamknij
REKLAMA

Holowanie Warszawa pojazdu pod wskazany adres

23.20, 19.01.2023 . Aktualizacja: 23.20, 19.01.2023
Skomentuj

Na polskich drogach zdarzają się różnego rodzaju awarie, a także kolizje i wypadki samochodowe, które powodują że samochody nie mogą jechać dalej, a jedynym ich sposobem na transport jest zamówienie lawety. Jeżeli jest to tylko drobna usterka, pomoc drogowa może ją naprawić na miejscu zdarzenia. Mowa tutaj o najczęściej spotykanych usterkach, do jakich zalicza się złapanie gumy, brak paliwa bądź oleju silnikowego, czy utknięcie w zaspie śnieżnej bądź wpadnięcie do rowu. W innej sytuacji, kiedy samochód zostaje trwale unieruchomiony na środku drogi, może być konieczny transport właśnie za pomocą profesjonalnej lawety.

Szczególnie w sytuacji, kiedy uszkodzony jest układ hamulcowy bądź układ kierowniczy, przepisy Drogowe zabraniają holowania pojazdu przez inny pojazd, a jedynym wyjściem aby przetransportować swoje uszkodzone auto, jest właśnie laweta. 

W jaki sposób zamówić lawetę na miejsce zdarzenia? 

W Polsce, a właściwie w każdym większym mieście, istnieje wiele firm zajmujących się pomocą drogową ii holowaniem aut uszkodzonych, wystarczy tylko zajrzeć do Internetu, gdzie z pewnością znajdziemy korzystne oferty na holowanie naszego auta. Nawet jeżeli nie spodziewamy się żadnego wypadku ani usterki na drodze, warto być ubezpieczonym, często usługa holowania wchodzi w skład ubezpieczenia oc, dzięki czemu sytuacji kryzysowej nie musimy się o nic martwić. Wtedy wystarczy zadzwonić do swojego ubezpieczyciela, który zamówi lawetę pod wskazany przez nas adres. Niezależnie od tego, czy lawetę i holowanie auta pokryje nasze ubezpieczenie przed czy będziemy musieli samodzielnie zapłacić za tą usługę, warto zapoznać się z ofertami różnych firm holowniczych, a także sprawdzić cennik na stronie https://warszawa-laweta.pl/cennik/, dzięki czemu będziemy mieli pewność, Że przyjazd lawety na miejsce zdarzenia nie zrujnuje naszych finansów. 

Gdzie najczęściej odholowane są pojazdy? 

Kiedy już dojdzie do awarii, kolizji, wypadku bądź Innego zdarzenia drogowego, wskutek którego nasz pojazd zostanie uszkodzony i nie będzie mógł poruszać się bezpiecznie po drogach, powinniśmy zlecić odholowanie samochodu bądź innego pojazdu z miejsca zdarzenia, właśnie za pomocą wykonania jednego telefonu do profesjonalnej firmy holowniczej. W zależności od tego gdzie dojdzie do sytuacji, na miejsce zdarzenia przyjedzie pomoc drogowa, zapewniając nam transport do najbliższego warsztatu samochodowego bądź pod inny wskazany przez nas adres. Jeżeli do sytuacji dojdzie na autostradzie, warto wiedzieć że holowanie uszkodzonego auta za pomocą innego pojazdu jest zabronione, tutaj musi przyjechać laweta posiadająca odpowiednie uprawnienia do transportowania pojazdów z autostrady.  

Każda firma holownicza oferuje holowanie Warszawa pojazdów w dowolne miejsce przez nas wskazane, co oznacza że samodzielnie decydujemy, gdzie samochód ma zostać przetransportowany. Możemy wybrać jeden z pobliskich warsztatów samochodowych, adres naszego miejsca zamieszkania bądź jakąkolwiek inną lokalizację, która najbardziej nam odpowiada. Jeżeli znajdujemy się daleko od miejsca zamieszkania, nie znamy w pobliżu żadnych warsztatów mechanicznych, firma holownicza może zaoferować własną propozycję, od transportowania pojazdu do zaprzyjaźnionego mechanika samochodowego. 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%