Zamknij
REKLAMA

Druk reklamowy — na jakie przedmioty warto go nanieść?

00.00, 18.01.2023 art. sponsorowany

Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu, zna każdy z nas. Obecnie jednak dość trudno jest opracować taką reklamę, która faktycznie zainteresuje konsumentów mających już wszystko. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwa odchodzą od kręcenia drogich spotów reklamowych i przechodzą na całkiem inny rodzaj reklamy. Są nią gadżety promocyjne, które docierają do każdego potencjalnego klienta bezpośrednio. Dzięki nim marka oraz jej logo jest zapamiętywana dużo skuteczniej. Kiedy pojawia się potrzeba, to właśnie z oferty tej marki korzystają najpierw klienci. Sprawdź, na jakich przedmiotach warto umieścić logo, bądź inny druk reklamowy!

Gadżety reklamowe — dlaczego warto w nie inwestować?

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, zwłaszcza klienci. Nawet bardzo drobna rzecz dana za darmo może całkowicie zmienić nastawienie do firmy. Pojawia się sympatia ze strony klienta, a także chęć podzielenia się tą informacją z innymi. Nic więc dziwnego, że marki podchwyciły to w mig i obecnie mamy do czynienia ze sporą ilością rozmaitych gadżetów promocyjnych.

Upominki to jedno. Drugim aspektem jest logo marki umieszczane na tych drobnych gadżetach. W momencie, kiedy Klient otrzyma od Ciebie brelok, kubek czy naklejkę z logo Twojej firmy, staje się w pewnym sensie osobą reklamującą daną markę. Zaufania nabiorą też osoby znajdujące się wokół Twojego klienta, od czasu do czasu oglądające te upominki w akcji.

Magnesy z własnym nadrukiem — rewelacyjna opcja dla zbieraczy

Magnesy z własnym nadrukiem, jakie znajdziesz na stronie https://polinal.pl/produkty/magnesy-reklamowe/wypukle-z-nadrukiem/, są dość niepozornym, ale nadal bardzo skutecznym upominkiem promocyjnym. Nowoczesne technologie pozwalają zrealizować każdy projekt, nawet bardzo trudny. Sięgają po nie małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, aby później dołączać je do zakupionych produktów czy usług.

Na rynku znajdziemy magnesy:

  • pokryte poliuretanem — trwałe, o wypukłym, ciekawym kształcie, przyciągające uwagę, dla osób ceniących najwyższą jakość,
  • z zadrukowaną folią z podkładem magnetycznym — najbardziej ekonomiczne, a jednocześnie bardzo estetyczne gadżety dostępne w wielu rozmaitych kolorach i kształtach,
  • z jakościowych materiałów, np. soft PCV — nieszablonowe, oryginalne, stosunkowo drogie, wyróżniające markę na tle konkurencji.

Naklejki z nadrukiem reklamowym — proste i skuteczne rozwiązanie

Bardzo prostym i jednocześnie skutecznym rozwiązaniem marketingowym są naklejki z logo firmy. Logo na naklejce pozwoli w łatwy i tani sposób dotrzeć do wielu osób w regionie, a nawet w kraju. Naklejki reklamowe chętnie umieszczane są na sprzedawanych produktach. Skutecznie przykuwają uwagę stałych, jak i nowych klientów. Jeśli naklejka zostanie zaprojektowana ze starannością, dbałością o szczegóły oraz z uwzględnieniem obecnie panujących trendów, na pewno zrobi furorę wśród klientów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naklejki reklamowe dopasować do typu produktów. Jeśli w Twoim sklepie znajdują się wyłącznie produkty klasy premium, najlepszym wyborem będzie naklejka chromowana. A może Twoja marka zajmuje się produktami dla dzieci? W takiej sytuacji najkorzystniej będzie zainwestować w naklejki wielokolorowe o interesującym kształcie, zwracające uwagę najmłodszych klientów.

Kubek ceramiczny — praktyczny gadżet dla Twojej marki

Bardzo często wykorzystywanym gadżetem promocyjnym jest kubek ceramiczny. Standardowy kształt i łatwo dostępny materiał nie czyni go drogą inwestycją. Wystarczy nadrukować na niego logo firmy, by uzyskać zadowalający efekt. Jeśli jednak chcesz, by Twoi klienci nie odrzucili od razu kubka w kąt, zdecyduj się na wpadający w oko model, dobrze leżący w dłoni, smukły i delikatny.

Kubek ceramiczny to gwarancja sporej powierzchni reklamowej. Poza widocznym logo umieścić możesz na nim popularne motto Twojej firmy bądź motywujący tekst, który zachęci klienta do działania. Nie zwlekaj — im wcześniej postawisz na promocję przy użyciu gadżetów reklamowych, tym wcześniej zobaczysz jej wspaniałe efekty.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%