Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W efekcie podjętych działań mundurowi zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. 22-latek za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
-Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku dzięki rozpoznaniu i wysokiej skuteczności zatrzymali kolejną osobę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Tym razem policjanci odwiedzili 22-letniego mieszkańca Szczecinka, który przechowywał narkotyki w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego prawie 170 gramów amfetaminy oraz niewielkie ilości marihuany i tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną. Dzięki ustaleniom szczecineckich funkcjonariuszy i ich skuteczności udało się zapobiec wprowadzenia znacznej ilości narkotyków do obrotu.
- mówi asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP w Szczecinku
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 22-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dziś prokurator zadecydował o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Kolejne roszady w RDLP Szczecinek.
Ku..a kur..e łba nie *%#)!&
Boss
16:59, 2025-12-04
Do Sporego przez Trzcinno nie dojedziesz.
Niestety wykonawca mija się z prawdą - wylewają asfalt. We wtorek było zamieszanie - wszystkich cofali do Szczecinka, brak znaków, żadnego objazdu, nic... wstyd, kierownik budowy do bani, gdzie jest projekt organizacji ruchu? Już na Bugnie powinien stać znać, że nie można dojechać. Trzeba było się cofnąć do Szczecinka i jechać 11.
Mieszkaniec Sporego
15:57, 2025-12-04
Co się stało na Szczecińskiej?
Do cielącego się inwentarza też przyjeżdżają strażacy ?
Bolek
15:41, 2025-12-04
Co się stało na Szczecińskiej?
Uważam że niewłaściwie została dobrana ilość zastępów strażackich . Przecież chodziło o jedną kobietę która zasłabła (prawdopodobnie) od tlenku węgla . W takim wypadku oprócz policji i ratowników medycznych, na miejsce powinno się udać co najmniej 6 zespołów strażackich , czemu akurat 6 ? A czemu nie ?
Wyga
15:36, 2025-12-04
9 8
sadzić, palić, zalegalizować …. a za amfe i inną chemie ścigać dalej. ?
4 0
Cała feta dla ciebie
4 2
Palikot górą!!
4 6
Czego się niewinnego czepiacie?
On tylko miał pełne gacie!
A pieski go zdybały
Bo same spróbować chciały!
To miała być praktyczna nauka zawodu
Powąchać i wciągnąć za młodu!?
5 3
A kiedy udostępnicie karalność funkcjonariuszy?
4 0
Anasujczym wzgórzu CPNU i churtowni niechcą zlikwidować cikawe dlaczego.
1 0
Panie piszący pisze Pan oficer a stopień aspirant. Aspirant nigdy nie był oficerem. Oficer musi posiadać wyższe magisterskie wykształcenie. Aspirant owi wystarczy w policji średnie wykształcenie.
0 0
Stopień aspirant natomiast pełniona funkcja oficer prasowy. Paniał?
0 0
Wysoka skutecznosc ? Chyba w walce z wiatrakami. Gdzie jest moj rower kuwa(czas byc w suahili). Jestem za legalizacja mimo ze sam nie pale bo takie gowno zawyza statystyki , dilera wytropic latwo i prawdziwych przestepcow groznych ludzi sie juz nie chce. Mydlenie oczu wcale nie jest bezpieczniej ...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz