Rozszczelnienie butli z gazem było prawdopodobnie przyczyną pożaru jaki wybuchł w niedzielę w jednym z domów w Czechach (gm. Grzmiąca). Na szczęście pożar został szybko opanowany.
Na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej. Strażacy po dotarciu na miejsce szybko opanowali zagrożenie. Z mieszkania wyniesiono butlę, którą następnie schłodzono. Mieszkanie zostało przewietrzone. Wyniesiono także część nadpalonych mebli.
Nikt z mieszkańców nie ucierpiał.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Płatna strefa parkowania coraz bliżej.
Mieszkam na ul. Junackiej. Ponieważ płacę podatek od nieruchomości i gruntu, proszę mi zapewnić parking. Może na Trzesiece również należy wprowadzić płatne parkowanie. Jak szaleć, to szaleć, dlaczego świta ma mieć lepiej.
Ruda
23:00, 2026-05-21
BedkaSzczecinekShow#48: Poprawki
Bedka to idiota żądny zemsty
Szczecinanka
22:50, 2026-05-21
Piwnice plądrowane jedna po drugiej.
Uciąć rękę!
Średniowiecze
21:56, 2026-05-21
Płatna strefa parkowania coraz bliżej.
Przyjeżdża człowiek z osobą chorą na wezwanie zus i co. Parking dla niepełnosprawnych zajęty. A tam sobie niepełnosprawna, Emerytka, pielęgniarka ze szpitala szczecineckiego zrobiła prywatny parking na kopercie i tak jest latami najpierw Ford Fiesta teraz Toyota. Straż Miejska nic z tym nie może zrobić. Niepełnosprawna pielęgniarka. Przyszedł maj.
Gość
21:53, 2026-05-21