Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałkowy wieczór na ulicy Kosińskiego w Szczecinku.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7339"}
Kierujący fordem podczas omijania zaparkowanych samochodów doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą. Do zdarzenia doszło po godzinie 22:00.
Na szczęście nikt nie został ranny w tym zdarzeniu.
::addons{"type":"alert"}
obserwator animator13:47, 15.08.2023
Dzisiejsza policja jest bardzo zniewieściała i bojazliwa,no chyba ze pozują do fotki lub zgarniają pijaczka !
Gość 14:07, 15.08.2023
Jeden i drugi pajac.
Tuxf14:25, 15.08.2023
PAJACE TO TAM PARKUJĄ
Gość 15:31, 15.08.2023
Pajace to tam jeżdżą się bo myślą "że zdążą" a jednak nie zdążył. Ma nauczkę następnym razem zdąży bo poczeka ?
Olo14:52, 15.08.2023
2 szrotow mniej na ulicach
Na prostej drodze 18:20, 15.08.2023
Jak można się walnąć, czołówkę na prostej drodze w nocy ja się pytam?
Ryszard wieprz 11:45, 16.08.2023
Jednego cepa z gsm mniej hehe
Janek23:53, 24.08.2023
Często tam przejeżdżam i jest już porządek. Po tej kolizji już nie ma parkujących przy samym skrzyżowaniu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz