To miało wyglądać jak sceny z filmu akcji. W czwartkowe popołudnie na ulicy Zielonej osobowy volkswagen wbił się w balkon pobliskiego budynku. Wcześniej – według relacji świadków - miał być pościg i miały paść strzały. Policja jednak nie potwierdza tych informacji.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7233"}
Wszystko działo się przed godzina 14:00. Z relacji osoby postronnej dowiadujemy się, że czterech mężczyzn (trzech pieszo oraz jeden w samochodzie) miało gonić innego mężczyznę uciekającego pieszo. Słychać było również odgłosy, przypominające strzały z broni. Kierujący samochodem w pewnym momencie nie opanował samochodu i wjechał w budynek, zatrzymując się na balkonie. Po tym zdarzeniu wszyscy mieli uciec z miejsca. Wcześniej przestawili jeszcze rozbity samochód.
Na miejsce skierowano policję, która prowadziła czynności wyjaśniające w tej sprawie.
Dziś dowiedzieliśmy się, że całe zdarzenie, zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Policja nie ma dowodów na to, że miał to być pościg, a tym bardziej, że mogło dojść do użycia przedmiotu przypominającego broń.
Psiarnia tzn. 15:29, 09.06.2023
piSSomilicja była dobra tylko w represjonowaniu Polaków za brak kagańca.
Laki15:36, 09.06.2023
I przemycie broni z krainy u i odpalenie jej w komendzie.
Miszkankaa18:38, 09.06.2023
O tak strzały z d. A czy ko kolejny kierowca, którego nasze dzielne OGNIWO KPP Szczecinek nie dogoniło
To juz jakiś dramat oni niko nie mogą zatrzymać no dzieci z zielonym i kobiety to co innego.
jeszzce raz poprawka19:54, 09.06.2023
Dlaczego osuwacie komentarze????Jeszcze raz..... to nie było w niedziele tylko w czwartek Boże ciało!!!!4 4 panów szybko jechał nie wyrobili się i wpadli na chodnik i walnęli w balkon..NIE BYŁO ŻADNEGO POŚCIGU i strzałów .prosta sprawa jakby wpadli na balkon to policja by od razu w kajdany ich wzięła,,,Sam usunęli auto na parking za blokiem i czekali na Policje która przyjechała po ok 20 min ..NIE RÓBCIE ZE SZCZECINKA MIASTA GDZIE RZĄDZI MAFIA!!!!!!
OKW22:21, 09.06.2023
W niedzielne popołudnie ? Ten co to pisał to chyba coś bierze . Czwartek z Niedzielą pomylić to chyba jakieś dobre psychotropy . Jeszcze dni obok siebie to można . Do tego ( że cztery mężczyzn ) .A my byly i ony byly i wydely Yhyy Rydykur dwa kobiety podskakiwać z radość bo widzieć samochód jak wjechać w balkon Gorilla Magilla
Pozostałe komentarze
Lolo18:19, 09.06.2023
Było słychać strzały...z dupy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pierwsza wakacyjna impreza i takie sceny.
Grupa małoletnich łobuzów, - ryje na banery w centrum miasta i zakaz wstępu nawet do kebabowni .
Lopez
08:05, 2026-06-22
Seniorzy dostaną bezpłatną rehabilitację.
60 tys. zł na 85 osób do rehablilitacji. Przypomnę, że tyle czyli 65 tys. zł może zarobić na dyżurach 72 godz. , 500 zł za godzinę w szpitalu powiatowym. Nie tylo w Warszawie lekarze pracują po 300 godzin miesięcznie u nas też są takie przypadki i jest ich dużo.
Roman
07:27, 2026-06-22
Poranny spacer i taki widok. Metrowy wąż na...
Umnie zaskroniec siedzi w świerkach zawsze jest widoczny rano
Kowal
21:01, 2026-06-21
Festiwalowe Lato w Szczecinku.
Czy ktoś sprawdza płot przy placu koncertowym? Przecież on się trzyma tylko na siatce. Oby nie przewrócił się na jakiego dzieciaka.
Janek
20:34, 2026-06-21