Zdjęcia ze Szczecinka - relacje, fotorelacje z wydarzeń - iszczecinek.pl

Zamknij
14:38, 09.06.2023

To miało wyglądać jak sceny z filmu akcji. W niedzielne popołudnie na ulicy Zielonej osobowy volkswagen wbił się w balkon pobliskiego budynku. Wcześniej – według relacji świadków - miał być pościg i miały paść strzały. Policja jednak nie potwierdza tych informacji.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Festiwalowe Lato w Szczecinku.
zobacz fotorelację
Dorodny okaz wygrzewał się na słońcu
zobacz fotorelację
Szczecinecka akrobatka zachwyciła w Zielonej Górze
zobacz fotorelację
Mateusz Morawiecki w Szczecinku
zobacz fotorelację
Dalęcino. VII Festyn Parafialny za nami
zobacz fotorelację
XXV Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów
zobacz fotorelację
Encanto Szczecinek ze złotem w Pomerania Cantat.
zobacz fotorelację
Zorientowany Matematyk 2026
zobacz fotorelację
Barwice. Rodzina zatrzymana po kradzieżach
zobacz fotorelację
Borne Sulinowo odkrywa przyrodę
zobacz fotorelację

komentarze (3)

BorekBorek

0 0

Straszne balkon nie ustąpił pierwszeństwa.

15:12, 09.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sensacja >&amsensacja >&am

0 0

Kto takie bzdury pisze?????Po pierwsze nie w niedzielę tylko wczoraj ..(czwartek) Jakie strzały?? co wy wymyślacie? .4 gości na obcej rejestracji jechało szybko nie wyrobili się i wjechali na chodnik i walnęli w balkon ..Nikt nie uciekał ,Sami zepchnęli auto na parking.czekali i po ok 20 min przyjechała Policja i tyle Jakby był jakiś pościg to policja od razu by w kajdany zapięła ich zapięła..

15:30, 09.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Niezalogowany Niezalogowany

0 0

Tak to jest gdy się szuka sensacji i jest się kłam...em.

16:53, 09.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz