W poniedziałek po godzinie 20:00 na drodze powiatowej pomiędzy Barwicami a Sulikowem doszło do pożaru samochodu osobowego marki mercedes. Samochód spłonął doszczętnie.
Zobacz miejsce zdarzenia na mapie.
Pożar rozpoczął się w trakcie jazdy. Kierujący widząc zadymienie zatrzymał auto na drodze, opuścił samochód i powiadomił straż pożarną.
Po przyjeździe straży pożarnej, mercedes objęty był w całości płomieniami. Spłonął doszczętnie.
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Według wstępnych ustaleń, pożar rozpoczął się od komory silnika.
Droga na czas prowadzenia akcji gaśniczej była całkowicie zablokowana.
W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.
Sensacyjne odkrycie pod Grzmiącą. Miecz sprzed...
10 lat to już trwa cyfryzacja biblioteki
Dyzio
21:17, 2025-12-13
Szczecinek pomaga Januszowi Leszko „Czarnemu”
Przecież ma rodzinę dzieci dlaczego nie pomogą?
zdziwiony
20:43, 2025-12-13
Zderzenie dwóch aut na DW171. Są ranni
Dowiadujemy się, że okoliczności nadal wyjaśnia Policja. Po co? Kilka zdań wcześniej wyjaśniono, że jeden pojazd wyjeżdżając z podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na drodze nadrzędnej.
Policja ma za dużo c
20:01, 2025-12-13
Stan wojenny w Szczecinku. Wspomnienia
Byłeś w z.o mo byłeś w o.r mo teraz jesteś za platformą.
Anka
19:48, 2025-12-13
29 0
Dobrze że kierowcy nic się nie stalo, szkoda autka☹️
9 18
Luksusowy to na autostradzie europejskiej a nie pod Sulikowem.
4 2
Jeśli jedziesz swoim golfem to takie stwierdzenie tyczy się Ciebie
12 5
Dlaczego nie ma nic na temat nieudolnego pościgu za motocyklem Typu Cross. Ktory s olbrzymią prędkością jechał jak oszalały po ul Kołobrzeskiej ? kMZB nic nie daje ten gość ciągle szaleje w okolicy garazowiska zachód
1 2
Widać policjant
1 0
Gonili go od JanaPawła.Pewnie dał nogę.Haha
0 0
Przez zieloną leciał a 300 metrow za nim radiowóz.
12 5
Szrot ściągnięty z USA kombinowany i się zapalil
9 4
Po raz kolejny się zapytam jak żyję nigdy w swoim życiu nie widziałem ani nie słyszałem żeby auta za PRL się paliły jelcze,stary,wołgi,maluchy duże fiaty a nawet stare auta zagraniczne czy trabanty,syrenki dopowiem więcej żeby odpalić stara czy jelcza podchodziło się do silnika do auta z ogniem i pochodnią i go ogniem rozgrzewało i to się nie zapaliło nic a teraz nie ma miesiąca żeby jakieś auta się nie zapaliły szok a te elektryczne to dopiero będą się palić dlatego cały czas powtarzam jak auto to tylko stare wiem że takim dojadę wszędzie i naprawię młotkiem i śrubokrętem a nowe to dopiero macie szroty totalne i się cieszą bo mają kamerkę cofania a top jeszcze coś innego a jak nie ma kamerki cofania to już kierowca nie cofnie
4 1
W PRL-u nie było internetu ;) mojemu ojcu się garbus zapalił od zwarcia instalacji
4 1
a mi spłonął duży fiat
od lampki w podsufitce
2 2
Nie masz pan kasy na nowe auto nie dorabiaj do tego ideologii tylko za robotę się weź, wszędzie dojadę na rynek po ziemniaki pewnie tak ale to jeszcze nie jest wszędzie.
3 2
też nie pamiętam aby komuś koń albo osioł czy też muł się zapalił.
5 4
I ten płacz komentujących bo ich nie stać na nowe autko i jak komuś się spali to ich ego podskakuje ze jeżdżą golfem z 98r i co przegląd ładują 100 zł więcej do dowodu xD
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
2 4
To określenie, że pojazd był luksusowy, zadziałało jak płachta na byka. Tylko, czy on był tylko luksusowy, czy nowy i luksusowy.
3 4
Trzy razy zalany w powodzi USA , pięć razy rozbity w Polsce
3 0
Ludzie macie ból dupy bo was nie stać, zaróbcie sami to wtedy oceniajcie a nie tylko hejtować potraficie!