Rozbite samochody i skasowany znak drogowy to efekt kolizji, do której doszło w środowe popołudnie na ulicy Jana Pawła II. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6989"}
Do kolizji doszło na dwupasmowym odcinku ulicy. Kierujący busem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kierujący osobowym renault nie zdołał wyhamować i uderzył w tył busa, a następnie zjechał na pobocze, gdzie najechał na znak drogowy.
Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Osobówka opuściła miejsce kolizji na lawecie.
::addons{"type":"alert"}
MOHER16:05, 18.01.2023
Bo kierowcy siedzą na ogonie a druga sprawa nie znają przepisów, nie mam obowiązku stawać i przepuszczać pieszego na drodze o dwóch oddzielnych pasach ruchu a w Szczecinku jest takich pełno poczytać przepisy a potem do auta a nie na odwrót
Pozostałe komentarze
Lolo15:50, 18.01.2023
Ta ulica to jakieś fatum,tam non stop jakieś potrącenia kolizje
Gość 18:53, 18.01.2023
Selekcja trwa
GOŚĆ21:22, 18.01.2023
MIESZKANCY SZCZECINKA NIE STAWIAJCIE SAMOCHODO POD INTER MARCHE NA JANA PAWŁANA PARKINGU BO PRZYCHODZĄ MANDATY NIEMIECKIE.WYNAJELI NIEMCA DO PILNOWANIA SAMOCHODÓW NA PARKINGU.
Lolo21:54, 18.01.2023
niemieckie mandaty w Polsce...?
Joanna09:21, 19.01.2023
Przetłumacz sobie co znaczy inter marche (z francuskiego), to i pojazd na chwilę, bo to nie spółdzielczy parking. Ucz się ucz gamoniu ....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz