Wypadek przy wjeździe do Barwic od strony Szczecinka. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba została ranna.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6979"}
Do wypadku doszło około godziny 7:00 na drodze wojewódzkiej nr 172. Kierująca osobowym suzuki, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.
Kierująca została zabrana do szpitala.
Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
MOHER11:32, 10.01.2023
I dlatego jak jadę rowerem nie mam telefonu ze sobą i powód nie taki żeby odebrać albo rozmawiać czy pisać sms powód jest prosty i inny, czemu producent telefonu najbogatszy człowiek świata dzieciom i wnukom zabronił mieć w pokoju gdzie śpią komputery,tv,laptopy,telefony chodzi o fale że sen ma być spokojny czemu najbogatszy człowiek świata jeździ zwykłym autem bez elektroniki auto w rodzaju żuk,fiat 126p czy 125p bo to były auta bez elektroniki że nie można nimi sterować kazdy stary mechanik powie że najlepsze auto to takie co ma najmniej elektroniki wspomaganie i abs i koniec
Gość 12:31, 10.01.2023
Haha selekcja trwa
Użytkownik16:53, 10.01.2023
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz