Zamknij

Potężny dźwig leży przy drodze wojewódzkiej. Będą utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA, WIDEO]

. 07:43, 13.09.2022 Aktualizacja: 13:28, 21.10.2025
6 Potężny dźwig leży przy drodze wojewódzkiej. Będą utrudnienia w ruchu fot. iszczecinek.pl

Kilkudziesięciotonowy dźwig samojezdny wpadł do rowy na drodze wojewódzkiej numer 172 pomiędzy Parsęckiem a Radaczem. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

[FOTORELACJA]6798[/FOTORELACJA]

O zdarzeniu poinformowali nas kierowcy, którzy zauważyli leżącego na boku 10-kołowego kolosa.

Po śladach widać, że pojazd poruszał się od strony Szczecinka w kierunku Barwic. Na prostym odcinku drogi kierowca zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Ogromny dźwig przewrócił się na bok. Z naszych ustaleń wynika, że kierowcy nic się nie stało.

Obecnie dźwig leży poza jezdną i nie ma utrudnień w ruchu. Te pojawią się w chwili, kiedy olbrzym będzie stawiany na koła. Do tego potrzebny będzie specjalistyczny sprzęt. Cała akcja może potrwać kilka godzin.

[WIDEO]2877[/WIDEO]

Dzieje się coś na Twoich oczach? Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia, masz zdjęcie lub film? Daj nam znać na ALERT24 lub tel. 781 391 604

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

JJJJ

4 0

fajnie że nic nie stało się kierowcy, a czy trzeźwy był chociaż ?

12:43, 13.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MOHERMOHER

0 0

Przeciez to jasne ze jakby byl trzezwy to by nie przezyl

11:22, 14.09.2022

g-a g-a

3 5

Dźwig się zmęczył więc musi odpocząć. Jak odpocznie to wstanie i pojedzie dalej.

14:37, 13.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

WidzianoWidziano

3 0

Wczoraj około 22 jechał przez Szczecinek.

15:27, 13.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TegesikTegesik

2 4

Patrząc na kolory to niewątpliwie część kontrofensywy ukraińskiej. Może zmienili percepcję i teraz ich ziemie są nie do Krakowa, a do samego Szczecina?

18:54, 13.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

FQUFQU

3 2

...koszmarny wpis bez cienia dowcipu oraz intelektu, nie wspominając o braku znajomości stosunków międzynarodowych. Wstyd.

20:34, 13.09.2022


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%