Zamknij

Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-20 ZDJĘCIA

r. 07:48, 06.10.2020 Aktualizacja: 13:40, 26.10.2025
1 Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-20 ZDJĘCIA fot. iszczecinek.pl / MG

Wypadek na drodze krajowej nr 20 w pobliżu miejscowości Silnowo (gm. Borne Sulinowo). Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką droga była zablokowana.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu. Kobieta kierująca peugeotem próbowała skręcić w lewo. Podczas wykonywania manewru zderzyła się z ciężarówką, która chciała wyprzedzić osobówkę. Samochody po zderzeniu zatrzymały się na poboczu.

Kierująca peugeotem została zabrana do szpitala. Droga przez około dwie godziny była całkowicie zablokowana. Od godziny 7:30 ruch odbywa się wahadłowo.

(r.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KierowcaBombowcaKierowcaBombowca

16 0

Tak, podwójna ciągła, łuk drogi, skrzyżowanie, a kierowca zawodowy musi wyprzedzić zestawem osobówkę. Takie są później skutki, dobrze że nikomu nic się nie stało.

08:04, 06.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Radny Ryszard Pazoła traci mandat radnego

Czarny w hierarchii donosicieli stał wyżej, był kontaktem operacyjnym tzw. KO. Zbieżność skrótu z nazwà partii rządzącej zupełnie nieprzypadkowa😀

Tymonides

13:33, 2026-02-07

Radny Ryszard Pazoła traci mandat radnego

A to ka na lia , jeszcze się odszczekuje ,jak na filmie ,,Miś,, bedę apelował. To samo ,,Czarny,, , i oni mówią że nikomu nie zrobili krzywdy, a skąd konfidencie wiesz jak i komu zaszkodziłeś !!!

pol

12:43, 2026-02-07

Co trzeci mieszkaniec Szczecinka to senior.

Tak jest jestem od urodzenia niepoprawny posiadam 3grupę niepełnosprawności bez renty jak była Słowianka to pracowałem tam ponad 14lat następnie w SZABEL jako pracownik ochrony. Jak teraz nie ma zakładów którzy przyjmują z 3 grupą to dojeżdżała do koszalina spóźniałem się bo w niedzielę pociąg przyjeżdża 2godz.później .musiałem dopłacać 600zl miesięcznie za dojazd do pracy. Pos,edłem do Pefronu żeby mi DOPŁACIĆ do koszalina. To wszystko peronie powiedziały mi panie że muszą mieć pieniądze na wypłatę dla. alkoholików. Obecnie jestem bez pracy bo kazano mi się zwolnić w Koszalinie że względu na moje spóźnienia.A pracodawcy przyjmują do pracy z 2grupą bo mają zwrot za takiego pracownika .

były pracownik.

11:56, 2026-02-07

Radny Ryszard Pazoła traci mandat radnego

Dlaczego na poczatku lustracji nie wywalili wszystkich tylko teraz po czasie po kolei ..??tyle lat był radnym i dopiero teraz??? To kto to am lustruje ?? Przestał być wygodny no to trzeba Go odstrzelic,,,

zobacz kto to BACHUS

11:51, 2026-02-07

0%