Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:59, 24.05.2022
26 maja wielu kojarzy się z kwiatami, laurkami, przedstawieniami w przedszkolach. Ale dla mam dzieci nieuleczalnie chorych to dzień jak każdy inny: wypełniony skomplikowaną logistyką, wizytami rehabilitantów, zmęczeniem po kolejnej nieprzespanej nocy, odmierzany lekami i pikaniem specjalistycznej aparatury. Dla nich często jedyną szansą na chwilę dla siebie jest opieka wytchnieniowa. Dzięki programowi „Pomagamy jak umiemy kobietom” może z niej korzystać 18 mam i ich rodzin.
13:47, 24.05.2022
Miłość do dziecka sprawia, że chcielibyśmy podarować mu wszystko to, co najlepsze. Jednak nie zawsze się to udaje. Zdarza się, że pod wpływem impulsu czy reklamy kupujemy całkowicie nieprzydatne rzeczy lub zabawki, które nie wywołują u malucha żadnego zainteresowania. Tymczasem na rynku znajdziemy wiele wartościowych produktów. Jak je rozpoznać, by wydawać pieniądze mądrze?
13:38, 24.05.2022
Niektóre połączenia trwały przez tyle lat, że zaczęły wydawać się wręcz oczywistością. W świecie gier takim połączeniem była współpraca pomiędzy studiem EA Sports i federacją FIFA. Dzięki niej marka EA od końca XX wieku mogła regularnie wydawać swoją flagową grę piłkarską pod szyldem FIFA. Przez to nazwa tej federacji stała się jednocześnie znakiem rozpoznawczym tytułu. Tym większym szokiem dla graczy była informacja o braku porozumienia pomiędzy EA Sports i FIFA w kontekście dalszej współpracy. Dzisiaj wiadomo już oficjalnie, że FIFA 23 będzie ostatnią odsłoną tej kultowej gry z dotychczasowym nazewnictwem. Jak więc wygląda przyszłość tego tytułu i o czym warto wiedzieć?
13:33, 24.05.2022
Już w wakacje, a konkretnie w ostatni weekend lipca do Kołobrzegu zawita nowe, fenomenalne wydarzenie muzyczne. Sun Festival, czyli festiwal hip-hopowy idealnie wypełni tę gatunkową lukę na muzycznej mapie Polski. Pojawią się na nim artyści z samych szczytów list przebojów i serwisów streamingowych. Organizatorzy zadbali o stworzenie na terenie imprezy specjalnego miasteczka wypełnionego rozrywką i klimatycznym wystrojem.
13:02, 24.05.2022
Kompleksowo zaplanowane inwestycje przez dewelopera uwzględniają nowoczesne mieszkania o atrakcyjnym, funkcjonalnym układzie. Wyróżniają się na rynku przede wszystkim zastosowaniem innowacyjnych technologii w procesie budowy.
REKLAMA
09:21, 23.05.2022
Ogrzewanie podłogowe do łazienki? Najczęściej wybierane jest elektryczne lub wodne, a jeśli chodzi o elektryczny system pod posadzką, to króluje mata grzewcza. Do łazienki trzeba użyć systemu, który jest w dużym stopniu wodoodporny i nie niszczy się z czasem, bo każda naprawa musiałaby oznaczać skucie kafelków. Jak znaleźć taką matę?
09:18, 23.05.2022
Marzysz o zakupie własnego mieszkania, dlatego od pewnego czasu rozglądasz się za dobrą ofertą kredytu hipotecznego? Zależy Ci przede wszystkim na przejrzystych warunkach i bezpieczeństwie? HipoRanker pomoże Ci w znalezieniu najlepszej oferty kredytu na zakup nieruchomości.
09:55, 21.05.2022
Jeśli szukasz inspiracji do wykonania oryginalnej aranżacji pokoju dziecięcego, salonu, sypialni lub kuchni, ściana korkowa to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Jest to materiał naturalny, całkowicie bezpieczny. Ma ogromny potencjał użytkowy i estetyczny. Ścianę z korka wykonasz samodzielnie, a efekt będzie zachwycał, niczym profesjonalne dzieło sztuki dekoratorskiej.
09:51, 21.05.2022
Wykonanie jakiegokolwiek tłumaczenia wymaga dużej wiedzy. Niemniej jednak są też tłumaczenia szczególnie wymagające. Zalicza się do nich tłumaczenia techniczne. Czym one są i co się do nich zalicza?
09:45, 21.05.2022
Zespół FAS, czyli płodowy zespół alkoholowy, to stan występujący u dziecka w sytuacji, gdy jego mama w okresie ciąży spożywała alkohol. Do ważnych objawów FAS należą zmiany w wyglądzie dziecka, zaburzenia fizyczne i psychiczne, a także różne wady rozwojowe. Niestety zespół FAS nie jest możliwy do wyleczenia, a zdiagnozować go można już po urodzeniu dziecka.
REKLAMA
09:30, 20.05.2022
Czym jest mobbing? To świadome działanie polegające na uporczywym i systematycznym nękaniu psychicznym pracownika. Mobbing może odbywać się zarówno w sposób werbalny, jak i niewerbalny. Nękanie przez szefa, współpracowników, a nawet grupę osób doprowadza do pogorszenia stanu psychicznego, stanów lękowych i poczucia odosobnienia. W jaki sposób skutecznie chronić się przed tym zjawiskiem? Kiedy porady prawne w tym zakresie będą szczególnie wskazane?
13:56, 19.05.2022
Jesteś fanką cienkich, mięciutkich sweterków i najchętniej nosiłabyś je przez cały rok? Z pewnością nie raz uznałaś, że nie pora już na taki element garderoby i ograniczała się do zakładania ich jedynie w letnich stylizacjach. Na szczęście, nie musi tak być. Rozwiązań, dzięki którym możesz zapewnić sobie komfort a przy tym nadal nosić swoje ulubione swetry jest naprawdę sporo. Poznajmy je.
13:54, 19.05.2022
Przy wyborze obiektu noclegowego pod uwagę należy wziąć wiele kwestii. Cena, lokalizacja, liczba gwiazdek i dostępne wyposażenie to najczęściej oceniane kryteria. Coraz więcej osób sprawdza też, czy obiekt oferuje dostęp do internetu. Czy jest to standard w wyposażeniu kwatery? Suchy Las udowadnia, że coraz częściej tak!
00:00, 19.05.2022
W obecnych czasach znajomość jednego języka obcego to absolutna podstawa. Bez tego trudno wyobrazić sobie znalezienie pracy gdziekolwiek. Osiągnięcie przynajmniej komunikatywnej znajomości jednego języka obcego nie jest zresztą niczym szczególnie trudnym – nauka odbywa się już od najmłodszych lat w przedszkolach i trwa nieprzerwanie przez okres szkoły podstawowej, szkoły ponadpodstawowej, a nawet studiów wyższych. Stąd nawet nie wykazując szczególnych predyspozycji w tym zakresie, przez okres przeszło 15 lat spokojnie można nabyć przynajmniej podstawowe umiejętności w zakresie posługiwania się językiem obcym. Z nauką drugiego języka obcego jest jednak nieco inaczej – jego znajomość otwiera wiele dodatkowych możliwości. Warto więc poświęcić trochę czasu i rozpocząć naukę już dziś. W niniejszym artykule przedstawimy 10 korzyści z nauki drugiego języka obcego.
20:33, 18.05.2022
W obecnych czasach portale społecznościowe odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu człowieka. Dzięki nim mamy możliwość kontaktu z ludźmi z całego świata, zdobywania nowej wiedzy, ale także promocji firmy bądź samych siebie.
REKLAMA