Zamknij
REKLAMA

Kluby sportowe z gminy Borne Sulinowo otrzymają wsparcie finansowe. Jakie i ile?

12:26, 08.07.2020 | źródło: bornesulinowo.pl
Skomentuj
REKLAMA

Stan pandemii nie został jeszcze odwołany, ale nasze życie powoli powraca do normalności. Ku zadowoleniu dzieci i młodzieży swoje sportowe działania wznawiają kluby sportowe. Radość w Gminie Borne Sulinowo jest tym większa, że w tym roku pobity został rekord pozyskanych z Rządowego Programu „Klub” środków finansowych. Łączna kwota w wysokości 40 tys. zostanie przeznaczona na dofinansowanie obozów sportowych, zakup sprzętu i opłacenie wynagrodzeń dla trenerów prowadzących zajęcia sportowe.

Wśród zwycięzców tegorocznej edycji programu Ministerstwa Sportu znaleźli się Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Łubowo, Klub Sportowy „Pionier 95” w Bornem Sulinowie, Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Łubowie oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Taekwondo” w Bornem Sulinowie. Wszystkie wymienione kluby otrzymają po 10 tys. zł.

Burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do pozyskania ministerialnych funduszy. -To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu możemy być dumni z utalentowanych zawodników, którzy niejednokrotnie sięgają po najwyższe sportowe laury.

(źródło: bornesulinowo.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA