Zamknij
REKLAMA

Remont pochłonął ponad 1,4 mln zł. Świetlica w Piławie jak nowa

08:32, 25.10.2019 | br
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Borne Sulinowo

W minioną środę burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska otworzyła nowo wyremontowaną świetlicę w Piławie. Uroczystemu otwarciu towarzyszyli członkowie Rady Miasta, pracownicy urzędu, pracownicy świetlicy, wykonawcy, a przede wszystkim mieszkańcy Piławy.

Świetlica w Piławie została wyremontowana i wyposażona w ramach projektu „Przebudowa i wyposażenie budynku świetlicy wiejskiej w m. Piława”. Zadanie dofinansowała kwotą 500 tys. zł Unia Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość całej inwestycji wyniosła ponad 1,4 mln. zł.

Nowo oddana świetlica w Piławie to jeden z najnowocześniejszych obiektów użyteczności publicznej w powiecie szczecineckim. Podczas jest budowy zastosowano szereg innowacji. Zastosowano również nowoczesne rozwiązania turystyczne i organizacyjne. Świetlica wyposażona jest w monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Dzięki aplikacji umożliwi podgląd obiektu w czasie rzeczywistym. Posiada też elementy systemu elektronicznego administrowania budynkiem.

Po przebudowie budynek pełni funkcję bazy kulturalno-wypoczynkowej oraz stanicy kajakowej dla turystów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

wnuczekwnuczek

0 3

KIEDY BEDZIE LATARNIA MORSKA W CZESTOCHOWIE 09:27, 25.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone