Zamknij
REKLAMA

Koniec utrudnień na DK-11 Lotyń - Okonek

11:06, 26.11.2019 | a.d
Skomentuj fot. GDDKiA
REKLAMA

Zakończył się remont drogi krajowej nr 11 od granicy województwa poprzez Lotyń do Okonka. Wykonawca  firma POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A. zrealizowała zadanie za ponad 26 mln zł.

W ramach prac został wyremontowany 12-kilometrowy odcinek DK11 oraz odnowione oznakowanie poziome i pionowe.

Przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19 111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru 19 111 cyfrą 0).

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

EhhEhh

11 3

Koniec utrudnień czyli mam rozumieć pościągali te wysepki ? :) 12:17, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lukasxxlukasxx

1 0

Codziennie "w tą i spowrotem" pokonuję tą trasę. Jeżeli to jest już skończone, to wolę wrócić do tego, co było. Brak oznakowania przejść dla pieszych, mimo ewidentnego przygotowania wysepek i chodników. Brak oświetlenia w miejscach, gdzie latarnie zostały ustawione (np. czasem jest włączane oświetlenie w Babim Dworze, nie świeci w Lotyniu, koło Brokęcina przy zjeździe nad jeziorko i do karczemki), nie uruchomione doświetlanie przejść dla pieszych (2 lub 3 punkty w Lotyniu, przejścia na wysokości Brokęcina, 1 lub 2 punkty w Okonku), nie działa podświetlenie znaków nakazujących jazdą z prawej strony wysepek (razem kilka znaków nie działa). To tak na szybko - sporo niedociągnięć. Więc za to "skończenie" ktoś zwyczajnie kasy dostać nie powinien - pracy jak znam życie na 2-3 dni, ale ekipa kolejną robotę podłapała i już od ok. 1,5 miesiąca na całej budowie ze 3 osoby się kręciły. A nic tak by nie zmotywowało firmy, jak sięgnięcie do ich portfela, błyskawicznie by skończyli, bo na tą chwilę oddali ewidentnego bubla - stanowczo do poprawy. 08:06, 27.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA