Zamknij
REKLAMA

Jest remont, będą utrudnienia

05:45, 28.08.2020 | T.N
Skomentuj
REKLAMA

Rusza przebudowa drogi powiatowej między Grzmiącą a miejscowością Sucha. Droga zostanie poszerzona do 6 metrów a w miejscach łuków wprowadzone zostaną  miejscowe poszerzenia jezdni do szerokości 6,3 i 6,4 m. W ramach przebudowy zostaną odtworzone i wyremontowane rowy przydrożne i pobocza.

W ramach inwestycji zaplanowano również remont mostu na Radusza. Aby sprawnie przeprowadzić ten etap prac trzeba zamknąć ten odcinek drogi. Wójt Patryk Makowski informuje mieszkańców, że ma świadomość o kłopotach z tym związanych.

Mam świadomość tego, że dla wielu osób stanowi to dojazd do Grzmiącej i dalej w wielu kierunkach. Zapewniam Państwa, że próbowano wszelkich możliwych rozwiązań, celem bądź to podzielenia na etapy, bądź ustanowienia objazdu tymczasowym mostem ale niestety do takiego porozumienia nie udało się doprowadzić, co przyjmuje z żalem.

Dziś (piątek) organizowane jest spotkanie z mieszkańcami Gminy Grzmiąca. O 16 w świetlicy w Suchej poruszony zostanie problem zaplanowanych objazdów.

Jedyne co nam pozostaje to liczyć na to, że wykonawca w sposób rzetelny dotrzyma terminu realizacji tego ważnego dla wszystkich połączenia drogowego, i że to czasowe utrudnienie bezwzględnie skutkować będzie poprawą jakości drogi i mostu na wiele lat.

- pisze wójt Patryk Makowski.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%