Zamknij
REKLAMA

Gmina Biały Bór będzie cała w LED-ach. Umowa podpisana!

13:40, 07.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Blisko 700 starych lamp ulicznych w mieście i gminie Biały Bór zostanie wymienionych na nowoczesne oświetlenie LED. Ta inwestycja ma pomóc w obniżeniu kosztów energii i poprawić poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

W tych dniach władze gminy podpisały umowę dotyczącą oświetlenia ulicznego w Białym Borze.

- Wspólnie z Jerzym Kozłowskim z Energa Oświetlenie podpisaliśmy najważniejszą od lat umowę dotyczącą oświetlenia ulicznego w Białym Borze. Wymienione zostaną oprawy świateł ulicznych w całej gminie i w mieście i sołectwach.

- informują białoborscy urzędnicy.

Dotychczasowe oprawy sodowe lub rtęciowe są energochłonne i charakteryzują się niską wydajnością i żywotnością źródła światła. Korzystnym rozwiązaniem jest wymiana oświetlenia na oprawy LED – nowoczesne, wydajne i przede wszystkim energooszczędne. Oferta modernizacji zakłada, że koszt nakładów inwestycyjnych zwróci się z uzyskanych oszczędności w stosunkowo krótkim okresie czasu. W przypadku Białego Boru szacuje się, że inwestycja zwróci się już po czterech latach.

Inwestycja w oprawy LED to także duży krok w stronę poprawy estetyki miasta i gminy a także wymierny wkład w ochronę środowiska.

- To inwestycja w przyszłość i ekologię.

– zaznaczają urzędnicy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Sokół Sokół

5 1

W Drawsku Pomorskim wymienili też całościowo i jest ciemno, a światło jak w prosektorium. 14:20, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nadia.Nadia.

2 7

Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/nadia89 15:43, 07.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GoscGosc

0 0

Wcześniej ogłoszenie tej samej treści zamieszczała studentka z Polski. 10:04, 08.06.2022


REKLAMA
0%