fot. Czytelnik
Nadal niebezpiecznie na drogach regionu. Nad ranem, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 172 w miejscowości Łęknica w gminie Barwice. Tym razem w poślizg wpadł samochód dostawczy.
Kierujący jechał od strony Barwic. Na śliskim odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Warunki były trudne – niska temperatura i oblodzona nawierzchnia dały o sobie znać.
Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. To kolejny sygnał, że zimowe warunki wciąż stanowią realne zagrożenie, a chwila nieuwagi może skończyć się bardzo groźnie. Służby apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
2026-06-13
Jechał slalomem główną ulicą miasta. Świadek nie odpuścił
2026-06-09
Rodzinny „biznes” w Barwicach. Tak mieli kraść w sklepie
2026-06-09
Fatalne statystyki długiego weekendu. Wypadki, pijani kierowcy i prędkość
2026-06-06
BARWICE. Pijany 19-latek uderzył autem w budynek
2026-06-05
Pijany uciekał crossem przed policją. Daleko nie zajechał