Towarzystwo Przyjaciół Piławy przeprowadził drugie w tym roku zarybianie Zalewu Nadarzyckiego. Tym razem do wody trafiło 1000 kg szczupaka narybek jesienny, 600 kg karpia kroczka oraz 500 kg. lina kroczka.
W zarybianiu udział wzięli członkowie Towarzystwa Przyjaciół Piławy oraz okoliczni wędkarze. W sumie, w akcję zaangażowano około 25 osób. Cała akcja została przeprowadzona pod nadzorem pracownika Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wody Polskie.
Przypomnijmy, że na wiosnę tego roku do Zalewu Nadarzyckiego został wpuszczony narybek obsadowy węgorza w ilości 240 kg.
Zarząd TPP dziękuje wszystkim za pomoc w zarybianiu i sprawne przeprowadzenie akcji.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Absolutorium dla Wójta Gminy Szczecinek za 2024
Polityka a nie absolutotium. Rychu jest cienki jak zupa mleczna.
Gosc
23:28, 2025-06-19
Czy trzeba iść na procesję w Boże Ciało?
Zgadzam się w 100% wycinać młode drzewa żeby wziąć sobie parę gałązek ???? Po co??
Rwa
23:03, 2025-06-19
Czy trzeba iść na procesję w Boże Ciało?
Nie ingeruję w religijny sens tego święta. Pytam tylko, czy uszanowanie dla Sakramentu wymaga zniszczenia milonów kwiatów polnych? Zniszczenie - zerwanie kwiatów polnych w fazie kwitnienia, to obebranie życia dla milionów owadów - zapylaczy... Dawno nauka wskazała, że zniszczenie owadów to zerwanie łańcucha pokarmowego, gdzie na końcu stoi człowiek. Czy Bóg chce aby Ludzie niszczyli Świat? Nie!!! Te rozsypywane kwiaty to wymysł kierownictwa Kleru... żeby było ładnie! A nie musi był ładnie, tylko poważnie z duchowym zaangażowaniem Wiernych.
Biologia
22:25, 2025-06-19
Kwieciszewo i Raciborki – dzielnice z historią
Autor nie napisał (może nie chciał; może nie wiedział) że kilkadziesiąt lat temu znajdowało się tam miejskie wysypisko śmieci.
Jędrek
20:42, 2025-06-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz