Jak nazwa wskazuje, pochodzą z podszczecineckiego Lotynia. Niebawem, po dłuższej przerwie ukaże się ich ósmy, studyjny album „Zachody nad St. Anthony”. Krążek promuje utwór „Nowy Deszcz”.
O tym singlu i zbliżającej się premierze opowiada Robert Kałuża, lider zespołu Lotyń.
Płyta wydana będzie w formie książkowej (około 300 str.). Zawiera oprócz albumu, klip do singla „Nowy Deszcz”oraz tomik wybranych utworów wierszowanych Roberta Kałuży.
Wielka przebudowa centrum Białego Boru
Szkoda, że znów będzie zabetonowana główna część miasteczka
Woytek
14:06, 2025-12-31
Dyrektor muzeum bez kolejnej kadencji.
I bardzo dobrze, kadencyjność powinna być. Dożywocie to ZK Czarne
Roland
13:51, 2025-12-31
Co dzieje się z mieszkańcami Szczecinka?
Zlikwidowanie świateł na Wyszyńskiego i budowa ronda które tylko zepsuje to co dobrze funkcjonowało. Na kredyt oczywiście. Budowa "strefy wypoczynku pomiędzy starą a nową obwodnicą i linią kolejową na dokładkę. Też na kredyt. Z pytaniem czy w ogóle ludziom będzie tam po drodze. Budowa planetarium , oczywiście też na kredyt. Rynek pracy - wiadomo. Jeden praktycznie pracodawca. Zatrucie środowiska - jezioro w środku miasta w fatalnym stanie. Z zakazem wejścia do wody w jego znacznej części. Bo nie można wykryć lewej kanalizacji "ubogacającej" skład wody. Chyba wystarczy już tej wyliczanki ? Jeszcze ktoś ma wątpliwości dlaczego każdy poniżej 40 lat stąd ucieka i wraca jedynie po meble i psa ?
g-a
13:45, 2025-12-31
Sylwestrowy apel strażników miejskich
Od tygodnia strzelają a straży jak nie widać to nie widać.
Gość
13:44, 2025-12-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz