Zamknij
REKLAMA

SAPiK Unplugged II. Za nami premierowy koncert [WIDEO]

06:03, 10.07.2020 | r.
Skomentuj
REKLAMA

Za nami premiera kolejnego koncerty SAPiK Unplugged. Tym razem na sapikowej scenie, która miała miejsce w szczecineckim Zamku, wystąpili Magdalena Górecka (wokal) i Sławomir Kłuciejasz (gitara). Koncert swoją premierę miał w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do posłuchania i oglądania kilkunastominutowego koncertu.

 

Magdalena Górecka - szczecinecczanka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Aktualnie pracuje nad debiutancką EP-ką muzycznego duetu Lena Def oraz koncertuje po całej Polsce z zespołem MNÉME. Jej muzyka to nowoczesny, elektroniczny pop, funk i soul, eksperymentuje również, w ramach wyżej wymienionego duetu, z różnymi brzmieniami muzyki hip-hop. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną im. Oskara Kolberga I i II st. w Szczecinku, a doświadczenie sceniczne zdobyła biorąc udział w różnych festiwalach i konkursach, m.in festiwalu. „Serca bicie im. Andrzeja Zauchy” oraz innych, podczas których odbierała wysokie nagrody z rąk takich osobliwości, jak Janusz Panasewicz czy Mieczysław Szcześniak. To tylko niektóre z osiągnięć Magdy. Na swoim koncie ma kilka singli np. „Grawitacja”, „Alfabet” oraz najnowszy numer „Więcej”. Już w lipcu możemy wyczekiwać premiery nowych muzycznych, autorskich niespodzianek od wokalistki.

Sławomir Kłuciejasz - fotograf i gitarzysta czerpiący inspiracje wielu gatunków sztuki. Urodził się w Zgierzu choć sercem związany jest z ukochanym Szczecinkiem. Fan szeroko pojętej, dobrej muzyki oraz wartościowego filmu. Jednym z jego ważniejszych osiągnięć, jako gitarzysty był udział w finale ogólnopolskiego konkursu „Solo Życia”, organizowanego przez basistę Budki Suflera - Mieczysława Jureckiego. Jako fotograf wykonuje z pasją reportaże ślubne w różnych zakątkach kraju, zdobywając coraz większe uznanie w branży.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

HsakulHsakul

3 0

Od kiedy to Panasewicz czy Szcześniak to "osobliwości"? Chyba chodziło o "osobowości"? :) 10:07, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ElwiraElwira

1 2

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to. : http://milepanie.pl/elwirka 10:09, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

2 0

A po polsku to nie umie zaśpiewać 07:54, 11.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA