Zamknij
REKLAMA

Muzyczna podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych

20:06, 01.07.2019 | Marta Kątny ? MBP Borne Sulinowo
REKLAMA
Skomentuj

Gorący, sobotni wieczór, muzyka jazzowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie. Co łączy ze sobą te trzy rzeczy? Główny Zawór Jazzu! 29 czerwca 2019 roku mieliśmy zaszczyt gościć pozytywnie zakręconych na punkcie muzyki jazzowej artystów.

-Zespół Główny Zawór Jazzu przez ponad 90 minut zabierał nas w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Znane z rozgłośni radiowych letnie, wakacyjne hity przedstawili nam w nowych, swingowych aranżacjach i udowodnili, że jak nikt znają się na łamaniu barier międzygatunkowych. Chociaż na zewnątrz temperatura zdawała się nie maleć, oni co rusz podgrzewali atmosferę jeszcze bardziej i mocniej. Czy to nie brzmi, jak idealne rozpoczęcie upalnego lata? My daliśmy się porwać muzyce w pełni i bawiliśmy się po prostu fantastycznie, nogi same rwały się do tańca. Wykonawcy zaserwowali nietuzinkową mieszankę płynącą pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu!

- Marta Kątny, MBP Borne Sulinowo

Organizatorzy zachęcają do śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, aby zawsze być na bieżąco z takimi kulturalnymi perełkami.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Na straży słowa” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2019 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie.

(Marta Kątny ? MBP Borne Sulinowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone