W czwartek, 12 grudnia, Art Galeria Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie stała się miejscem wyjątkowego spotkania ze sztuką. Wernisaż projektu „Let's Art – Masz Fart!” przyciągnął liczne grono miłośników sztuki, oferując możliwość podziwiania różnorodnych prac artystycznych, rozmów z twórcami i inspiracji do kreatywnych działań.
Dyrektor biblioteki, Anna Gałązka, podkreśliła, że wydarzenie nie tylko celebrowało zakończenie projektu, ale miało również na celu szerzenie idei demokratyzacji dostępu do sztuki oraz integrację lokalnej społeczności. – „Dzięki takim inicjatywom tworzymy przestrzeń, gdzie mieszkańcy mogą rozwijać swoje talenty i wzmacniać więzi społeczne” – dodała.
Projekt „Let's Art – Masz Fart!” obejmował szeroki wachlarz działań edukacyjno-artystycznych. Warsztaty malarskie, fotograficzne i ceramiczne pozwoliły mieszkańcom Bornem Sulinowo odkryć i rozwijać swoje artystyczne pasje. Starsi i młodsi uczestnicy uczyli się projektowania graficznego, słuchali wykładów ekspertów oraz wspólnie tworzyli dzieła sztuki.
W opinii uczestników i gości wydarzenia, projekt wprowadził do miasteczka powiew kreatywności i barw, stając się ważnym krokiem w promocji aktywnego udziału w kulturze. Dzięki takim inicjatywom Bornem Sulinowo udowadnia, że nie tylko militaria, ale także sztuka ma tu swoje miejsce.
Walentynki z psami. Akcja „Pokochaj – adoptuj” w Szczec
Pełna zgoda. Zgodę powinni wyrażać mieszkańcy. Nie umyte klatki, osikane poręcze, guwie nka na schodach. Wszyscy czekają, aż sprzątaczka posprząta. A gdzie dezynfekcja.
racja
23:27, 2026-02-11
Walentynki z psami. Akcja „Pokochaj – adoptuj” w Szczec
Zakaz trzymania psów w blokach!!!!!
Piotr
22:33, 2026-02-11
Dłuższe trasy linii 2 i 6. Zmiany już od 16 lutego.
Odp. co do Marcelina była sonda wśród mieszkańców robiona ile was się zapisało bądź wypowiedziało Nie zależało wam a teraz PRETENSJE Paniska wyprowadzili się po za miasto i teraz autobusy im daj a ile was jeździ po południu dwie osoby i po co gonić autobus skoro Paniska nie raczą ruszyć du....wolą swoim autem jechać👎👎👎
Mieszkaniec 69
22:28, 2026-02-11
Walentynki z psami. Akcja „Pokochaj – adoptuj” w Szczec
Są tacy na świecie. Często widać jak ludzie rozmawiają z psami. Albo mi się wydaje.
Gość
16:24, 2026-02-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz