Po emocjonującym sobotnim wieczorze, spędzonym w towarzystwie takich gwiazd muzyki, jak Mesajah i Zalewski, niedziela (1 sierpnia) upłynęła znacznie spokojniej, choć również interesująco.
Tym razem organizatorzy zaprosili mieszkańców w okolice pomostu Centrum, gdzie przy dźwiękach eleganckiego jazzu, w wykonaniu Tria Anderman / Szuba / Kruczkowska, można było podziwiać czternaście interesujących prac fotograficznych z cyklu WroFashion Foto. Ta niezwykła inicjatywa, odnosi się do świata mody i przyjechała do Szczecinka wprost z Dolnego Śląska. Organizatorom wystawy zależało na promocji zdolnych fotografów, ale także na pokazywaniu utalentowanych reprezentantów całej branży beauty: wizażystów, stylistów, fryzjerów, modelek i modeli.
Każdego roku, artyści podejmujący wyzwanie konkursowe, przygotowują oryginalne prace, biorąc pod uwagę wybrany motyw przewodni. W tym roku brzmi on „jungle” i trzeba przyznać – został ujęty w naprawdę nietuzinkowy i subtelny sposób. Na wystawionych fotografiach owa „dzikość przyrody” przejawia się w delikatnych dodatkach, biżuterii modelek czy drugoplanowej grze cieni, czyniąc całą wystawę niezwykle zajmującą i wartą wielokrotnej analizy pod wieloma kątami.
O zachodzie słońca pod Wieżą Bismarcka, spotkać można było natomiast Anantę Mrozińskiego oraz Julię Tarasewicz, którzy zaprosili słuchaczy na niecodzienny koncert gongów zatytułowany „Medytacja Słońca”. Mieszkańcy, których całkiem spora grupa wzięła udział w wydarzeniu, dali się ukołysać delikatnym dźwiękom gongów terapeutycznych, leżąc na kocach, leżakach lub wprost na trawie. Całość została pomyślana w taki sposób, aby oddziaływać na wszystkie zmysły słuchaczy. Wibracje przechodzące przez ciała, zapach kadzideł i subtelne odgłosy przyrody, złożyły się na przeżycie o holistycznym charakterze, które wielu uczestników opisało jako doskonałe wyciszenie przed wieczornym spoczynkiem.
[WIDEO]2690[/WIDEO]
Będą nas pytać o alkohol i narkotyki.
a będzie chociaż pytanie o ty czy zalegalizować?
a co tam elo 420
18:55, 2026-02-01
Lechia doczeka się odbudowy?
synek ma pstrągi to jakoś to ogarną :)
patrzę z boku
18:51, 2026-02-01
Lód nie wybacza błędów.
Zawsze znajdą się matoły które na lód i tak wejdą.
g-a
17:45, 2026-02-01
Przedszkole Miś ma defibrylator AED
Yyyy yyyy.A co to?Yyyy.
Misiowa
11:41, 2026-02-01
6 4
to nie był koncert, tylko zebranie foliarzy i antyszczepionkowców
7 0
Do osobliwej kolekcji brakowało tylko Marusi z Barwic, lokalnego oddziału Ligi Kobiet i Turbosłowian!
7 3
Ciekawe ile kosztuje budżet miasta takie palenie głupa ?
1 0
Każde pieniądze są warte takiemu doświadczeniu, oczywiście prywatne ?
4 2
brakowało jeszcze relaksacyjnych odgłosów wielorybów...
7 2
Miało być WOW a wyszło GÓWNO
1 0
Julia była zjawiskowa, jesteś taka piękna dziewczyno! Chociaż tutaj Ci to napiszę!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz