Zawodniczka Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego wygrała międzynarodowy turniej tenisowy do lat 14 - Etcetera Szczecin Cup 2024 w grze deblowej oraz zdobyła III miejsce w grze singlowej.
Turniej odbywał się na pięknym obiekcie Fundacji Szczeciński Klub Tenisowy Promasters położonym przy Alei Wojska Polskiego w Szczecinie.
Drabinka turniejowa liczyła 32 tenisistki między innymi z Polski, Ukrainy, Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Łotwy, Litwy. Zawodniczka ze Szczecinka pokonała 3 rywalki i uległa w półfinale późniejszej zwyciężczyni całego turnieju. W grze deblowej Alicja grając w parze z reprezentantką Sopot Tenis Klub – Julią Berkę w drodze po zwycięstwo pokonały wyraźnie cztery inne pary deblowe.
Rywalizację Alicji na kortach ziemnych wspiera w tym sezonie firma Animus z Bornego Sulinowa, zaś trenerem jest Justin Clarke.
Gratulujemy!
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
Fajen akcja, chłopaki od dinxu dobrze pomalowali, a społeczniaki tylko by narzekali przed kanapą??????
Czajnik thc
17:43, 2025-08-24
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
za swoje pieniadze niech maluja!!!! zadna to atrakcja dla miasta!!
rzeka dunaj
13:39, 2025-08-24
Sztuka uliczna ponownie zawładnęła skateplazą
Oby więcej było takich imprez
Remo
13:00, 2025-08-24
Efekt jazdy po alkoholu
SUPER. ZABRAĆ SMAOCHOD I PRZEKAZAĆ DLA POLICJI
Mieszkaniec
10:19, 2025-08-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz